Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Ah tega ne bodo niti omenili, njihova roba je za njih topšit, ne vem, meni je le ena politika važna, da bi mi vsaj poštnino ugodili, se pravi do mene brezplačno, od mene do njih in nazaj glede garancije brezplačno, že to bi bilo solidno, pa sam bi mogoče na polne cene dal le 3% gor, in bi se raje splačalo vzeti pri meni, kot od njih, da te na koncu pride cena višja od njih glede poštnine, že to bi bilo super, če pa bi dali še kak procent dol, da imamo enake cene kot oni, pa bi blo sploh odlično, samo v tole zadnje malo dvomim, se potrudim!

 

Iščem še folk, kateri je karkroli kupil od njih v zadnjem letu in pol ali letu in da ima veliko reklamacij, da se mu reč kvari non stop itd, je pa pri F tudi težava oz uporabniki določeni niti ne vejo kaj so si kupili, kako z rečjo delat itd, itak da je neka velka razlika če imaš g25-627 ali Th volane, ker večina priklopiš in uporabljaš, pri F je pa non stop ali novi updajti, ali kalibracije itd, tukaj se pa mariskdo niti več ne znajde, ne zna uporabljat itd...

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Damjan, mislim, da ni tak problem updejtat in kalibrirat (vsaj zame) kot pa, da od petih prodanih volanov dobiš štiri nazaj zaradi reklamacije. Sej sam veš kolk fajn biznis si lahko s tem narediš...

Link to post

Damjan, mislim, da ni tak problem updejtat in kalibrirat (vsaj zame) kot pa, da od petih prodanih volanov dobiš štiri nazaj zaradi reklamacije. Sej sam veš kolk fajn biznis si lahko s tem narediš...

 

 

Ja sm to je ponavadi delo zastonj, če pa računaš 10 do 30e, si pa žid, nategunt, inšpekcija, davčna, vojska.....cigani...o ko bi ti vedu kak je delat z folkom ki nekaj nezna, a ponavadi ti povejo da 10x več vejo kot ti....naša dežela je pač taka, v tujini razumejo reči...

Link to post

Ravno zato sem pa napisal, če se ti to sploh splača.

 

 

Če bi imeli neka navodila, enega modela k mu ni težko razložit, bi se dalo urediti lepo, se pravi le nek suport dober bi mogel imet, in bib ial reč zanimiva, tako pa je težko vedeti komu se splača prodat komu ne, ker sam tukaj ne gledam le za dobićek, če bi jih raje ne bi prodajal...

Link to post

@play eno vprašanje...

 

Kako je z uveljavljanjem garancije v primeru okvare Thrustmaster produkta, glede na to da kolikor vem niste njihov uraden reseller? Sem tik pred tem da pri vas naročim T300RS,  ampak me malce skrbi ker sem imel s Thrustmaster volani do sedaj katastrofalne izkušnje. Imel sem tri njihove volane in vsi trije  so se pokvarili v (ne pretiravam) prvem dnevu. Šlo je sicer njihove za cenejše izdelke, ampak grenak priokus vseeno ostaja, sem pa obsojen na Thrustmaster ker bo volan primarno namenjen PS4, drugače niti v sanjah ne bi pomisli več na kakšen njihov izdelek. 

 

Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem. :)

 

lp Matej

Link to post
  • 2 weeks later...

Ga je kdo morda nabavil?

 

Me zanima ali je tale v odprodaji že prenovljen model ali so kje izbrskali še kakšno zalogo starih, ker na strani imajo dva in pri tistem za 280 eur. gre sodeč po številki modela (941-000092) za prenovljen model, pri tem v odprodaji pa ni zraven nič zapisano, po telefonu pa niso imeli pojma...

 

Če še kdo nima volana in ga namerava v kratkem kupiti imajo na Mimovrste akcijo(odprodaja) Logitech G27 https://www.mimovrste.com/igralni-pripomocki-pc/logitech-volan-g27 Mislim,da je cena kar nizka.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...