Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Jaz težko rečem. Bi moral met side-by-side oba volana. G25 sem nazadnje pred 3 leti vozil. Od takrat se je tudi FFB v igrah že močno spremenil. Pogrešam menjalnik.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Jaz sem se navadil in se nisem sploh ukvarjal s predelavo. Zdej v bistvu v vsakem trenutku vem kje je uhelj za gor in kje za dol. To ti še posebej prav pride pri kakšnem driftu ali pa ko imaš veliko dela z volanom. Sta pa oba uhlja dovolj velika, da ju praktično iz katerekoli pozicije na volanu lahko dosežeš.

 

 

Ali ne obstaja H shifter za T500 za dokupit? Tisti,ki ima vse v enem in samo pokrovček zamenjaš pa imaš potem +/- ?

 
Obstaja. Samo moj božiček ni najbolj uvideven in mi prinese štunfe in podobne stvari :D
Link to post

Ta nesrecni fiksni menjalnik od T500 resuje tudi to, da lahko z enim uhljem gres tako gor kot tudi dol z brzinami! Sam naprej ga kliknes pa gre obratno kot je misljen, ko ga vleces proti sebi! :)

Res da se nanj navadis ampak meni je ze 2x uspelo si palec nekak zdrsat al scipnit, ka te vem kak mi je to sploh uspelo! :D

Link to post
  • 2 weeks later...

Danes dobil t500rs in prvi občutki so mi čisto tuji , res povsem nekaj drugega kot g27 zelo zelo močan čisto preveč :) Me je pa zmotilo to kako zelo glasen je veliko bolj glasen kot g27. Sedaj bom mogel pa še cockpit ojačat drugače bo šlo vse v maloro :) 

Link to post

Danes dobil t500rs in prvi občutki so mi čisto tuji , res povsem nekaj drugega kot g27 zelo zelo močan čisto preveč :) Me je pa zmotilo to kako zelo glasen je veliko bolj glasen kot g27. Sedaj bom mogel pa še cockpit ojačat drugače bo šlo vse v maloro :)

Ampak to si itak vedel. T300rs je tukaj kot da bi izbiral med Lamborghinijem in Teslo. Po skoraj enem mesecu se volan še vedno ni niti enkrat oglasil na način, da bi se hotel odtrgati z mize oz. budit mrtve, FFB pa ni toliko "lahkotnejši", kot strašijo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...