Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Play, a ne bi dal T500RS na test za kak vikend?  [iz]  :twisted:

 

 

Zdej bo en nons top na lagerju, pa se sm zmente če si ga boste delil, en neki časa in tko dalje, javite volan je lahko prštiman drug tedn za vas!

Link to post

Sm spustu dnar v nov G27, dobim, se ne centrira pravilno. Dijoporko, tiste enkrat na par let ko spustim konkretne soude u neki je nakonc debilno. Jutr grem testirat h frendu, ki ga ma tut da vidm če je softwer problem čene bom še en cajt brez. Ohja. :D

Link to post

Evo nazaj s testiranja. Na frendov existing G27 setup sm samo pripopal moj volan, sepravi hebl pa pedala pa PSU ostanejo od njega. Volan se scentrira pravilno, se da vozit BP. Prnesem nazaj domov, isti drek, volan je iz centra za ene 5°. Ma kdo kakšno idejo? Drajverje sm reinštalav, tist LSG sm tut reinštalirav. Res nevem kaj mu gre tok križm. Edin če so kje kakšni stari kalibracijski fajli, pa jih tist logitehov driver remover ni zaznal...

Link to post

Ta problem sm zvedu u 6h urah googlanja, sam fora je da pr men se volan narobe centrira u defaultu, pol pa drži "kurs", pr frendu se je pa nacentriral pravilno in tud ostal tak. Volan sam po seb dela, zgleda da mam software problem, edin če je glavna elektronka volana v modulu od menjalnika, pa da je tam kaj narobe, sam to neb smel bit, če logika dela.

Link to post

Evo, sm ga prklukal na leptopa mojga, inštalirav drajverje, volan dela kot more. Sm potem dodal še pedale, delalo, še menjalnik, delalo. Spet spucam tist LGS iz PCja, popucam še ene user zadeve, da se ja nebo kaj tolklo, reštartam, ponovim proces kot na leptopu, dam v drug USB port, ista pašta, volan iz centra.

 

Če ga postavm od oka na center na 900°, je to rezultat:

QxmzHtl.png

Link to post
  • 2 weeks later...

Zanima me koliko vas je sploh še kupcev glede Fanateca, ker se trenutno dogovaram z njimi, za nadaljno prodajao (ponovno), da bi imeli v SLO enake cene, in v SLO garancijo, zanima me, koliko folka vas sploh še zaupa Fanatecu?

 

Hvala za info, lp Damjan

 

Če ima kdo še kakšno boljše menje, za druge reči druge volane, dobavitelje, me lahk kontaktira na 031-434-225 Damjan , mi uredi ali skupaj uredimo dobavitelja in od mene lahko dobi izdelek brez poštnine z mojo nula ceno oz. brez zasluška!

Link to post

Sam imam Fanateca, iz druge roke. Zadeva je bila na začetku malo bolj uboga, predvsem s strani driverjev. V zadnjem času pa so zadevo poštimali in je napredek očiten. Volan mi deluje BP tako na PS3, kot v Assetto Corsi, kjer ga v bistvu najbolj uporabljam.

 

Minus bi bil ta, da ga je potrebno občasno skalibrirat, ker se mu center podre in začne malo viseti v levo, ostalo je pa BP. Pa stopalke so tudi ok.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...