Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Težko je opisat razliko . Obroč morda na pogled ni nevem kaj je pa trden in velik 35 cmm . Občutek je fenomenalen . Zadeva je brutalna na 100% . Ko vidiš da gerš v steno te je resnično strah , ne veš al naj se primeš al naj spustiš , pa bo kaj vtrgalo ..... Da bi menjaval na sekvenco ko je FFB na 100% pozabi . Nisi dovolj močen da ovinkaš z eno roko ( pa ma obroč 35 cmm ) . V glavnem fantazija . Kolko stvari se čuti , prvo sem stal v boxih in na mestu obračal gume ker se mi zdi da čutiš profil na gumi kak se zatika ob grobi asvalt  ...  Tam na 35 % je pa prav lepo vozit dokler te ne zasuka , kaki endurance pa verjetno še na manj .

Sem 100% da ne bom nič hitejši kot prej ampak užival pa bom noro . zaj je komplet skoraj popoln . 

Koga pa zanimajo podrobnosti kompleta pa naj poluka na SimRacingBay .

Link to post

Sem videl Goran, da je treba v mizo privijačiti. V mojem primeru odpade, ker se miza občasno uporablja za pisarniška opravila. 

Ampak to, da T500 ni preskok v primerjavi z G27 pa ne boš rekel[Jaoo]. Bo moj planirani "upgrade money" šel drugam. V grafično kartico npr. :D...

Link to post

@mancSLO Če te pot slučajno pelje mimo Maribora si lepo vabljen na pir in da probaš DD oz moj rig .  Pa sploh ne bo dileme kam vložit prihranke . Če maš na strani za t500 si že na pol poti [dance]

Enako tudi za ostale če ima kdo željo sprobat , z veseljem !  Vsi review-i na svetu ti ne povejo skupaj toliko kot ,da imaš priložnost sam sprobat .

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...