Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

Hja, sam je tuki vprašanje kaj bo laufalo 8K resolucijo. Naše uboge beštije sigurno ne. Verjetno bo za neko spodobno izkušnjo potrebno imeti 1080Ti (če ne celo 2 v SLIju). Zraven prištej še 800$+ za očala. Uf.

Link to post

Bo še trajalo preden bodo cene potrebnega HW za take resolucije na nivoju da si jih bo lahko navaden smrtnik umislil. Za 8K tudi 1080ti z top shit intelom i7 ne bo delalo tekoče. Razen če vse grafične učinke na daš na minimum :D
SLI podpora kolikor sem zasledil VR še ne podpira (mogoče se motim)...

 

Link to post

Marko, malo traja, ampak se navadiš. Vsaj jaz sem se. Mene je tudi zmozgalo pri driftanju ali pa pri kakšnih hairpinih. Ko sem pa malo kilometrine dobil, je pa tudi ta slabost počasi izginila. Možgani se znajo hitro prilagodit.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Evo sem tuda jaz lastnik oculusa cv1. Sprobal sem AC in PC2 in je noro. Grafika je res bolj slaba ampak je skoraj kot da bi v avtu sedel. Dirt rally je pa druga pesem :D tam mi je pa bilo malo slabo. Nisem sploh do konca odvozu hp-ja :) Se bo treba navadit pocasi v dirtu. V AC pa PC2 sploh ni problem. iRacinga pa še nisem probal. Vglavnem sem navdušen ko otrok :D 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...