Skoči na vsebino

Virtual Reality Headset


Gapi

Recommended Posts

  • Odgovori 321
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dober dan vsi  Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kje

Evo ,nabavil dk2,po dobri ceni Pizdarija na quadrat.Sploh si nisem mislil,da zadeva tako resnično prikazuje 3d.. Bom kr preskočil cv1 in htc vive1.CENA=IZBOLJŠAVE glede dk2 niso tako očitne.

Že vidm k bom hotu z Oculusom furat, pa se bom mogu najprej v FB vpisat...

Manc meni Dk2 na AMD R9 290 IC + i7 ne deluje glih briljantno, na GTX 780+ i7 pa isto, ceprav Pcars je na Nvidi boljs. Ce se dobiva v Lj na piru kaksen petek ti dam za sprobat..glede na CV1 pa mislim da glede izkusnje ni neke bistvene razlike.

Link to post

Razlika med Dk2 in CV1 je kot dan in noč. Ni več tako vidnih pixlov, in ravno zaradi tega je vidljivost oddaljenih predmetov (v dirkačinah se lepše vidijo zavoji in avtomobili v daljavi) boljša in posledično oči niso tako obremenjene,ker se ni potrebno več tako naprezati. CV1 je lažji in lepše sedi na glavi in po daljši uporabi ni obremenjujoč. Prav tako ima slušalke,ki čudovito služijo namenu. Skratka za moje pojme kar velik napredek,čeprav bi bilo bolje,da bi predstavitev in splavitev CV1 prestavili na konec letošnjega leta in naredili 4K resolucijo zaslona,potem bi bila vsaj opravičena cena,ki jo ima trenutno ta VR set. 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Nekaj se šušlja,da bodo tud "šfoh"pc-ji in pa telefoni upali tekoče predvajat sliko za vr

klik

Tist video od manc-a pa lepo pokaže vidnost(leve slike) teh velikih pixlov,čeprav je slika lepša v realnosti,ko pa povečas ta pixel overide,pa je slika še lepša-čista od teh desnih slik ,kjub tem pixlom)

MARJAN, pridi kupit v brda par kil pristnih briških črjšnj,pa sproti se še ustaviš pri meni hehe

Uredil - baty
Link to post
On 3. 6. 2016 at 23:30, silicijeva dolina je napisal:

Za primerjavo glede strojne opreme: Da mi sedaj deluje vse tako kot mora,torej tekoče sem vložil skoraj tisočaka samo v kišto,pa zraven nisem vštel še grafične (400€),kište 180€,Rame (pozabil ceno :D ) SSD 200€ disk in ostalo periferijo.

Kva?

Link to post
On 27. 5. 2016 at 8:44, majomhus je napisal:

Dober dan vsi :) Jaz sem pa nabavil HTC Vive in končno "dela" na Assetto corsa (unofficial hack). Lahko pa povem da je boljše kot official PCars. Evoga še moj video, primerjava. Bom naredil še video kjer predstavim bolj podrobno.
 

 

vau bravo!  Kako si pa kupil Vive, glede na to da ga pri nas še ne prodajajo?

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...