Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Čakite mal. Treba še sprobat . Za enkrat filing v redu, kako pa kaj setupi, pa še ni bilo časa. Npr Z4 se gunca kot kakšna rikša, kar je preterano, se mi zdi...

Pa grupi bi se priključil...

Link to post

Brez 900 stopinj mislim da se sploh ne da peljat (je vse prilagojeno temu), tako da z momoti bo bolj revščina se mi zdi.

Peljal sem par krogov in mi je všečno, končno nekaj kar ma grip :D.....ffb je res dober, čuti se vsako grbino in tako naprej. Se sicer še vidi da je beta, ampak vse tole je zelo obetavno, bomo videli ko bo kaj več krogov za nami.

Link to post

Meni osebno izgleda uredu.. Sicer med vožnjo ni nič posebnega, samo posnetki so pa res lepi.

FFB dober, ampak nič boljši kot npr IR ali rF2. Fizika je dobra, čeprav se mi zdi da so tej lotusi in vsi bmwji razn GT2 kot ene ladje..

Zaenkrat se mi zdi, da je vreden svojega denarja, vendar tako kot je rekel Tomaž ravno superioren pa ni.. Vse je odvisno od netkode. Če bo delal MP dobr pol mislim, da bojo še nekaj časa brez konkurence, če bojo problemi, bo pa v pol leta pozabljen..

Link to post

Prvi krogi. Meni je pa špil cool. Je zelo zahteven, kar je meni povšeči. Sam sem vozi F458 in morem reči, da je avto TO kar mora biti. Edini prestavna razmerja so malce falili. No, važno je da je prvi vtis OK.

Aja, čas z F458 v Vallelungi: 1.46.500.

Link to post

Če koga moti, da na volanu zelo malo čuti "cesto", robnike grbine.....je zato, ker zaenkrat je ffb naštiman na real feel volana. In ffb, ki ga čutiš "pod ritjo" je izklopjen oziroma ga ni in bo dodan kot opcija drugič. (v netkarju si čutil vse)....

Jst simualcije še nimam, to sem prebral na drugih straneh, tudi član kunos simulazioni je to potrdil. [ok]

Link to post

Sprobal sedaj čisto vse. Najboljši so mi E92 M3, Tatuus ter Xbow. L49 me niti ne zanima. Proga pa itak Imola. Tud Vallelunga ni slaba, samo tisti PREostri ovinki jo malo pokvarijo.

Gregor kolk goriva? Jst sm mel 30L

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...