Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Se smejem ko berem te trole :D :D , rf2 je na nivoju ac (nekje boljše, nekje slabše, minus grafika)......žal pa ga bo pokopala odsotnost centralnega servisa (steam!), kar je edina pot do poenotenja verzij in velikega števila dirkačev.

Tisti, ki imamo sodobne mašine in volane, lahko rf2 poganjamo kot treba in je filing prav drugačen kot s 5 let staro kišto. Debate ali je hardverska zahtevnost prevelika se bodo sicer nadaljevale, a tako pač je. Za vsak hobi je treba nekaj investirat.

Link to post

Se strinjam s Troštom, čeprav grafika v zadnjem buildu rF2 je dosti napredovala, sej mogoče jih ujamejo :D (soon)

AC je pa zakon, super se pelje še posebej BMW pa Formula. Ferrari mi deluje štorast, fičota še probal nisem.

Link to post

Potem si vozil 1 leto in pol staro verzijo, tko da ne moreš primerjat. Sploh pa ne moreš primerjat handlinga z enko ker je čist drugačn..

Zakaj tako misliš? Uradni build 342 je prišel 24 okt.,na travnike pa 29.okt.,tako,da je lahko kar hitro poskusil in preveril kvaliteto novega builda ;)

Link to post

Kopirano iz ISIjevga foruma.. Zadnjega stavka nebi mogu boljše napisat :D

Ive been driving the Tec demo from the start .. it does look very good as stated but as others have said the ffb is a bit lackluster and the fact they don't have anything definitive about MP, Pit stops, tire ware, weather , mod-a-billity ectt.. yet has me thinking its going to be a while ... Then I started thinking how spoiled I am with real road , tire wear, dynamic 3d world/weather, ectt.. the list goes on .. cool.png..

Going back to the scripted potentially stagnant (harsh but its how i feel) arena that AC ,and every other sim at the moment has is making me think i wont be spending much time with it ....

In a perfect world i could see AC's gpx with rf2's 'everything' being the ultra sim! heh .. but we dont live in a perfect world ..

Link to post

Ahhgrrr z novim updateom so onemogočil delovanje na dx10 (zaradi grafičnih bugov). [buzara]

Ok guys... update on this.. I am going to push an update on Steam that will allow you to run with DX10 mode, by tweaking a ini file.

PLEASE NOTICE

This is UNSUPPORTED, it might stop working for future versions of Assetto Corsa, use it at your own risk and responsibility.

Thread is reopened for feedback on the fix.

Povezava!

Link to post

Vidim, da se imate zelo lepo. Bi se jaz tudi vam pridružil, ampak zaenkrat nimam nobene primerne mašine ki bi to igro poganjala. Imam samo prenosnik in to je to. Bom pa definitivno kupil igro, pa čeprav ne ravno v bližnji prihodnosti. Pa teh dodatnih 10€ gor ali dol, ko pride cela verzija. Take razvijalce je treba podpirat :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...