Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Če koga moti, da na volanu zelo malo čuti "cesto", robnike grbine.....je zato, ker zaenkrat je ffb naštiman na real feel volana. In ffb, ki ga čutiš "pod ritjo" je izklopjen oziroma ga ni in bo dodan kot opcija drugič. (v netkarju si čutil vse)....

Jst simualcije še nimam, to sem prebral na drugih straneh, tudi član kunos simulazioni je to potrdil. [ok]

Glih to je trenutno problem ker ko peleš po progi moreš dat gain na 95 kar pa nardi zlo težek volan, in je skor nemogoč driftat bmwja naprimer, da se ga ampak velikrat hoče pokat po volanu, ni isti lahek filing ko v TP, ko bojo dodal tisto drugo opcijo bo bolš. :D

Link to post

V bistvu imam enaka občutja kot Paps. Trenutno najljubši so mi BMW E92 GT2, X-BOW ter tista formulca. Čisto slab tudi Lotus Exige ni, je pa res krava proti prvim trem. O ostalih ne bom govoru - so pač stock avtomobili in stock avtomobili so krave v primerjavi z dirkalniki - tko pač je in tko je tut simulirano.

Če še kdo ni probal, naj si nastavi čas 8:00 - čist druga grafika in čist drugo vzdušje kot tisto sred dneva, ko sonce na polno nabija. Zakon!

Drugače je pa tko kot je že nekdo napisal - če bo online dobr za vozt in ne bo nekih dram, potem bo tole top notch! Mal me še zanima, kako bodo s serverji poštimal in to je potem načeloma to. Aja pa še modi - upam, da bo kej bolš, ko pri rFactorju :D To je rak rana tiste simulacije in upam, da so se tega tukaj kaj bolje lotili.

Link to post

Sem probal tega starga lotusa... To pa ni dobr. So pa une historic formule v rfactor 2 velik bolše kot tole.

???

LOL, no comment

Ma kakšen BTW GT2 - to je sranje na kubik. Nobenega užitka sploh.

Monza Lotus49: 1.28.464.

ps: Gregor, če premagaš ta čas, ti dam za gajbo pira [owje]

Link to post

???

LOL, no comment

Ma kakšen BTW GT2 - to je sranje na kubik. Nobenega užitka sploh.

Monza Lotus49: 1.28.464.

ps: Gregor, če premagaš ta čas, ti dam za gajbo pira [owje]

Hahaha.. Bonča dej pejdi se zjokat k se nekdo ne strinja s tabo.. Lej, rf2 ima za moj okus precej boljše narejene historic formule. Ti jih pa verjetno sploh nisi probal, tko da ne vem kaj se sploh oglašaš..

Link to post

Hahaha.. Bonča dej pejdi se zjokat k se nekdo ne strinja s tabo.. Lej, rf2 ima za moj okus precej boljše narejene historic formule. Ti jih pa verjetno sploh nisi probal, tko da ne vem kaj se sploh oglašaš..

Sem probal skr**ano verzijo in nisem bil tko zadovoljen, kot sem sedaj.

rF je le rF, na naj bo še 2 zraven.

Glede replay, a spet "samo" z Frapom? Pa kako to ne moreš uštimat enkrat, da bi bilo uporabniku prijažno?

Že prastari GPL je imel to porihtano, jebemu no.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...