Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Ok, pa pejmo od začetka:

- SP boksi (kar najbrž pomeni konkretno implementiran bokse... končno... upam... brez klikanja kot nek degen...)

- Prenovljen zvok za avte pred DP2 (ne vse, ampak počasi bojo prnesli star kontent na kvaliteto novega. A ste na akrapovičevo pomoč že pozabli al kaj? Aja, pa zunanji zvoki so bolani, notranji pa so, taki kot pač so... nimam pojma kaj si mislt... starejši so off, ampak bolj novi so pa kar bliz tistim v resnici... odvisno od posnetka do posnetka)

- Z boksi mogoče celo penalty system z drive through, stop-and-go, false start, itd.

- Malo verjetno ampak še vedno mogoče: temperatura žlajfou

- Kompletna prenova prog

- par novih avtov (488 GTB, FXXK, Mustang, Corvetta C7 Stingray, 595ss, Audi A1 S1, mogoče še kak Maserati)

- Dodelane gume za vse avte in popravljen odnos med jedrom in površino gume (boljše temperature in pritisk)

- Red Bull Ring

- Mogoče so ob releasu OR pripravljeni končno nardit solidno podporo zanj

- boljši AI

pa še bi se kaj našlo... 1.5 bo gromozanski update z dosti izboljšavami in bo treba tudi dosti nanj čakat (console release najbrž... torej 22.4). Ampak rajši čakam več pa da stvar spolirajo, kot pa da fuknejo vn neki na pol narejeno. Zame je to še vedno top simulacija za vozit in bo najbrž kar dosti časa ostala ;)

Link to post
7 hours ago, MarkoP said:

Če so našli način kako kej izboljšat naj kar izboljšajo. Za to je zadolžen tisti, ki se ukvaraja z grafiko. Kaj pa drugi del teama ? Menda ni štefko one-man-band.

Robert je zgoraj omenil zvok. Mene še največ moti cviljenju gum, ki je enako, če bremzam pred ovinkom, če understeeram skozi ovinek in ko pospešujem. Isti zvok, isti pitch. Tu bi si želel, da naredijo korak naprej.

Je pa res. Grafika je del AC, ki ji trenutno ni kej preveč očitat in raje bi energijo usmerjali drugam.

To cviljenje lahko v optionih popraviš :)

Link to post

Kaj dosti popravljanja ni,ker je že core tako narejen. Lahko samo zmanjšaš glasnost cviljenja. Zvok pnevmatike,ko je obremenjena v zavoju je definitivno tudi meni nadležen,ker je non-stop enak. Najbolj realen se mi zdi v iR in pCars.

Ko bi še Kunos naredil podporo za OR so me pa spet kupili nazaj,definitvno ;) Včeraj se mi je malo zaluštalo šlajfe in sem si nastavil OR in sem skoraj dobil popizditis analne odprtine. V glavnem, ta update 1.5 bo po mojem kar cool in v nekem skritem kotičku moje sim racing duše je še upanje,da se bo zadeva izpilila do te mere,da bom lahko z tem mojim gizmotom odfural kakšno prvenstvo tudi na Slo-racingu. Potem pa se pazite razni alieni :D 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

V to pa nisem tako prepričan. Meni skozi cvilijo. Praktično vsako malo bolj konkretno brmezanje cvili. Pa niso vedno na limitu. Čuti se ko so na limitu, saj pol hitro sledi blokada oz. zdrs.

Bom probal, najbolje tako. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...