Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

A vi kaj berete??? Info za DLC bomo dobili naslednji teden, pa tudi licenca za Lambota ni slaba. Nevem kaj čakate... Dobimo 9 Lamborginijev (prekleto dobra zasedba, mogoče manjka cestna verzija huracana, namesto dveh dirkalnih, ampak sem to mogoče samo jst :) ), Stefano objavlja kako napreduje AI, pa tudi nov penalty system je v delu (po željah skupnosti). Če ste zaradi tega razočarani...

Torej ta nahajpanaa novica 31ga je novica o novici ki bo drugi teden o DLC-u. Lambo je res kul, sam ne moreš to v mojih očeh primerjat z najavo AC in DLCja, ki so po letih tko nahajpal. 2012 AC reveal, 2014 DLC etc. :D Ja bolš da bi tiho bli pa pol res dali ven vse o dlc in lambo in vse. 

Dejansko so pač naznanili eno avtomobilsko licenco in to je to. Tist kar bodo drugi teden povedali ne spada sem :)

 

Še vseeno pa je to eden najboljših steam early access-ov. 

Link to post
  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

 

A vi kaj berete??? Info za DLC bomo dobili naslednji teden, pa tudi licenca za Lambota ni slaba. Nevem kaj čakate... Dobimo 9 Lamborginijev (prekleto dobra zasedba, mogoče manjka cestna verzija huracana, namesto dveh dirkalnih, ampak sem to mogoče samo jst :) ), Stefano objavlja kako napreduje AI, pa tudi nov penalty system je v delu (po željah skupnosti). Če ste zaradi tega razočarani...

Torej ta nahajpanaa novica 31ga je novica o novici ki bo drugi teden o DLC-u. Lambo je res kul, sam ne moreš to v mojih očeh primerjat z najavo AC in DLCja, ki so po letih tko nahajpal. 2012 AC reveal, 2014 DLC etc. :D Ja bolš da bi tiho bli pa pol res dali ven vse o dlc in lambo in vse. 

Dejansko so pač naznanili eno avtomobilsko licenco in to je to. Tist kar bodo drugi teden povedali ne spada sem :)

 

Še vseeno pa je to eden najboljših steam early access-ov. 

 

Pol bi pa težili, kako se nič ne dogaja in kdaj bo nasledn update. Samo zato, k ste čakali na dlc, še ne pomeni, da je novica o licenci slaba. Zakaj si 2013 spustu? Takrat so licencirali Ferrarija in smo bli vsi veseli in waw, pol so licencilari audija, toyoto, forda, nissana, itd. in evo, vseh boli đoka za novice o licencah. Kao "samo še ena licenca". Svinjsko se mi zdi, ker to predvsem NJIM ful pomeni in so sami tega veseli. Pač maš ekipo 15ih ljudi, k se trudijo da nam dajo najboljšo izkušnjo, ki jo lahko spravijo skup, dejansko garajo samo zato, da se pol ljudje pritožujejo. Da delaš po cele dneve, za male pare folku zrihtaš uraden kontent in top kvaliteto, pa te vseeno kurcajo. Da bi bla vsaj neka konstruktivna kritika... kako si vi pol to predstavljate???

2012 - AC

2013 - Ferrari

2014 - DLC

2015 - /

to se pa lahko primerja proti AC in Dlc-ju ane?

 

Link to post

 

 

A vi kaj berete??? Info za DLC bomo dobili naslednji teden, pa tudi licenca za Lambota ni slaba. Nevem kaj čakate... Dobimo 9 Lamborginijev (prekleto dobra zasedba, mogoče manjka cestna verzija huracana, namesto dveh dirkalnih, ampak sem to mogoče samo jst :) ), Stefano objavlja kako napreduje AI, pa tudi nov penalty system je v delu (po željah skupnosti). Če ste zaradi tega razočarani...

Torej ta nahajpanaa novica 31ga je novica o novici ki bo drugi teden o DLC-u. Lambo je res kul, sam ne moreš to v mojih očeh primerjat z najavo AC in DLCja, ki so po letih tko nahajpal. 2012 AC reveal, 2014 DLC etc. :D Ja bolš da bi tiho bli pa pol res dali ven vse o dlc in lambo in vse. 

Dejansko so pač naznanili eno avtomobilsko licenco in to je to. Tist kar bodo drugi teden povedali ne spada sem :)

 

Še vseeno pa je to eden najboljših steam early access-ov. 

 

Pol bi pa težili, kako se nič ne dogaja in kdaj bo nasledn update. Samo zato, k ste čakali na dlc, še ne pomeni, da je novica o licenci slaba. Zakaj si 2013 spustu? Takrat so licencirali Ferrarija in smo bli vsi veseli in waw, pol so licencilari audija, toyoto, forda, nissana, itd. in evo, vseh boli đoka za novice o licencah. Kao "samo še ena licenca". Svinjsko se mi zdi, ker to predvsem NJIM ful pomeni in so sami tega veseli. Pač maš ekipo 15ih ljudi, k se trudijo da nam dajo najboljšo izkušnjo, ki jo lahko spravijo skup, dejansko garajo samo zato, da se pol ljudje pritožujejo. Da delaš po cele dneve, za male pare folku zrihtaš uraden kontent in top kvaliteto, pa te vseeno kurcajo. Da bi bla vsaj neka konstruktivna kritika... kako si vi pol to predstavljate???

2012 - AC

2013 - Ferrari

2014 - DLC

2015 - /

to se pa lahko primerja proti AC in Dlc-ju ane?

 

 

Itak da bi težili, če dajo uraden urnik nekega razvoja in se ne držijo. Kaj pričakuješ? Tako je vsepovsod po svetu, ne samo pri igrah. Igram guild wars 2, dokler nimajo fix nekaj, ne dajo niti informacije ven, ko pa dajo pa do zdaj še 1 dan ni bilo zamude. Ker vejo kaj bi drugače bilo - qq.

 

Saj tak bogi niso kot hočeš prikazati, za pravi denar se vse naredi, tudi dela se celi dan in praznike. Verjetno nima glih minimalca. Na steamu se mora kar prodajati in niso glih v minusu. Vsak si sam ovrednoti koliko je vreden njegov prosti čas, vse ima ceno. 

Na DLC smo čakali ker bi naj prišel sept a ne (2014 da ne bo pomote :D)? pa to smo že navajeni da je +1 leto.  

Pač imava vsak svoj pogled. Če NJIM to veliko pomeni, ni za predpodstavljati da tudi nam vsem, Na primer meni ni, tebi verjetno je. Ne morjo pričakovat da bo enako kot za Ferrari, life goes on, ne bo vsaka licenca več tako. 

 

Glih zaradi tega seznama sem pričakoval malo več kot spet licenco, Igra je že tako razširjena, da še ena licenca ne ustvari več takšnega hajpa kot ga je Ferrari.

 

mam preveč cajta danes.

Link to post

Nej se kej na zvoku naredijo , ker mi je 100 let star GTR1 vecji uzitek igrat kot AC .

 

Kaj pa je narobe z zvokom? Bolj realnega skoraj ne moreš imeti kot je v AC,razen,da se vsedeš v pravi avto. BTW GTR igra ni stara 100 let ampak 10 let. Morda si se samo zatipkal.

Link to post

Folk preveč pričakuje za tistih 20€ kot je bila EarlyAccess verzija. 

 

Jebat ga, pač ne gre tako. Jaz sem s tem zadovoljen, vesel sem, da delajo na novih stvareh. Imam pa pač svoje prioritete, ki se mi zdijo pomembne z mojega vidika. In to je Multiplayer. Seveda bi bil multiplayer s kockasto grafiko beden. Prav tako bi bilo brezveze furat na eni izmišljeni progi z izmišljenim dirkalnikom. Tako kot je brezveze furat v špilu, kjer ni nikogar online.

 

In razumem, da vsega naenkrat ne morejo naredit. Pač bojo, ko bojo. Do takrat bomo seveda čakal in upal, da ustrežejo našim željam :)

 

Če bo prej kakšna druga simulacija, ki bo za spodoben denar to ponujala - bom pač presedlal. Do takrat pa je za moje pojme Assetto Corsa najboljša zadeva za svoj denar.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...