Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

Še komu občasno, na nekaterih dirkališčih občutno padejo fpsji? Danes nekaj vozil online, v Monzi okrog 60fps, pade tudi na 30, potem pa Magione laufa na 150fps. No, na naši dirki je tudi parkrat padlo na ene 80 fps.

Link to post

To je cist odvisno od proge katere vozis,meni tudi na prejsni prvenstveni tekmi online friznl,danes bp...spet druga proga se pozna kot nekaksen lag.Dokler ne bo to pofixan je brezveze kej govorit.Je pa razlika ene proge delajo vredu nekatere spet ne,jz glede padcev FPS-jev nism mel nikoli kadar sm online igral,problem ostaja freezanje online dirk,ko igram,offline (practice ali race wikend) zadeva deluje bp.

 

10898072_1050970831595901_85515785568783

Link to post

Tudi meni se to dogaja nekje 100 fps online čist lepo nekje pa 40 komej pa laga... pa ta friz se tudi meni dogaja zelo moteče ko frizne za 2-3 sekunde... single pa vse lepo dela, nisem pa že dolgo reinstalirov bom probal pa poročam...

Link to post

Brez dodatnih aplikacij igrajte.

Aplikacije imam samo tiste ki si potrebne za prvenstvo,se pravi modra zastava ter Pit line penalty ostalih aplikacij nimam.Na zaslonu mam samo lestvico vseh dirkacev ter cas best lap+ last lap ti kaze vse ostalo nimam vklopleno.

 

Sm probal se firmware zamenjat od ruterja da vidimo ce je tle kje tezava samo dvomim,da je ker ostale online igre delujejo bp brez vsakega laga.Je pa res da nism se nc probal od nedelje zalavfati asseto,tako da ne vem kaksna je situacija

Link to post

Nobena zadeva ni povsem objektivna, pa vseeno v redu primerjava online racinga med AC in RRE.

RRRE  ima dosti boljšo net kodo kot Ac in to že kar nekaj časa, tudi sekanje ovinkov ima dobro rešeno,tako da je RRRE dosti dosti spredaj pred AC, kar se tiče tega. Tudi dirke so bolj na nož, ker se avti, pri malih dotikih, obnašajo dokaj realno.

Link to post

_AU6vqN5_normal.jpegStefano Casillo @KunosStefano · 2h2 hours ago
Days like this are the reason this is such a great job.After a 4 days of misery, I feel I have a new game in my hands.

_AU6vqN5_normal.jpegStefano Casillo @KunosStefano · 2h2 hours ago
WOW! Starting with 16 cars in front smoking their tyres, silky smooth! Not a single FPS drop.. Impressive, loving this.

_AU6vqN5_normal.jpegStefano Casillo @KunosStefano · 2h2 hours ago
Holy Diaper.. finally a breakthrough on the various FPS weirdness.Was sending up to the GPU lots of useless memory every frame.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...