Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

13 minutes ago, silicijeva dolina said:

Ja, in ti si jo lepo zavrnil ,ko smo te prosili, da bi jo naredil.

Res? Sem že pozabil. Takrat tudi še nisem imet tega znanja veš, kot ga imam sedaj. Da narediš takk progo je treba znat 3d program (3ds max na primer) + podrobni podatki o progi + photoshop za delanje textur in ogromno časa. Ni simple verjem. Zato je pa malo kvalitetnih modov, večima je rip-ov od že prej narejenih prog pravih proizvajalcev iger.

Link to post

Kaj pa ima to veze, ce je zavrnil? Da bi naredil vse proge, ki bi jih mi radi imeli, lahko pusti sluzbo pa se par ljudi zaposli, da bojo delal pa se ne bomo zadovoljni. Aja, sej to ze Kunos dela...  

Kapo dol, da si se spravil to delat, Mitja. Kvaliteta pa govori sama za sebe 

Link to post

Ja, to je res, da vseh pa zares ne more narediti in se od njega tega tudi ne pričakuje. Vse kar sem želel napisati je to, da je ta proga super in ko sem prosil, če bi jo naredil je zavrnil prošnjo in ne z razlogom, ki jih ti razlagaš. 
 

 

Link to post

@silicijeva dolina: Mitja sicer dela Okayamo. Lime Rock dela nek drugi tip in z Mitjo si zgolj izmenjujeta nasvete okoli moddinga, ker kakor razumem iz foruma je ta tip ubral neke zanimive pristope. Mitja, kakor razumem, te ni nikoli zavrnil glede Okayame, ker ga niti nisi to spraševal.

 

Uredil - markop
Link to post

Brez panike, vse boste dobili. Btw, ima kdo kakšno idejo, katero progo bi delal naslednjo? Take ki še ni, oz. je slabo narejena. Pa ne kakšno top progo, ki jo poznamo vsi. Ampak bo treba dobiti licenco, ker hočem s tem tudi kaj zaslužiti. Sedaj sem popušil pri Okayami, so me japonci po domače rečeno, nafu*ali na polno. Niče ne bo z licenco in prav tako ne z progo. Jo ne smem dati v javnost niti for free. Kr-neki. Ampak tak je ta trg, neizprosen,

Link to post

Barber motosport park. Mogoče pa Donald flikne kak dolarček, če ďapanezarji nočejo.

Zelo zanimiva in razgibana proga. Sem jo v rf2 vozil. Ne vem, če je že v AC. Pa v Alabamo tudi ne vem, če boš šel zaradi tega. 

Link to post

Po moje je najbolje da pogledaš kje se kaj vozi kakšen clio cup ali kaj podobnega v tujini in tam najdeš progo za izdelavo.
Pač vsako malo večje dirkališče že ima marketing oddelek in od tam pravice zastonj najbrž ne boš dobil, ko pa bi na drugi strani mogoče kakšno dirkališče celo primaknilo kakšen euro če bi naredil top progo...

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...