Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

  • 2 weeks later...

:o

Sem mislil pizdit kaj sploh še lepiš linke od tega debila PRC, k itak že vsi vemo, da zmer samo drek meša.

Potem sem šel pa prebrat. Ja, tole je krepko čez meje dobrega okusa. Jaz sem se iz svojih napak nauču, upam da se bojo tut pri Kunosu.

Link to post

Stefana sem občudoval . Sploh zaradi njegovih streamov , razlag in dostopnosti . Z temi izjavami pa ni pridobil veliko simpatij .  Upam da obstaja več zgodbe pred tem kar je napisano , kar bi vsaj malo omililo njegov izpad . Se pa v vsakem primeru oseba kot je Stefano ne bi smela spustiti na tak nivo .  Sej že osnovnošolci vejo da se nima smisla kregati na spletu , ker nihče ne mora zmagati .

Ded je pač napačno tableto vzel [ok]

Link to post

No ja, mislil sem iz serverja. Samo moraš najprej kakšen krog odpeljat, da ti tole pokaže. Sem prej probal it samo na server in nazaj dol in ne pokaže rezultatov, če ne odpelješ vsaj enega kroga.

Link to post

Fajn se bojo mogl potrudit pri Kunosu, da jim dam še kak dnar. Ker bongl je tale kasiljo. #deserves #bitchslap

Btw sm mislu, da sm js blentav, ker po nakupu AMS nikakor ne najdem več veselja v AC. Očitno nisem sam v tej umobolnici. Enostavno ni naravna. Moraš se naučit principa njene fizike, da lahko uspešno voziš. V AMS je bla moja prva reakcija (pardon za francoščino): "pi***, pa to je kot v avtu" :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...