Skoči na vsebino

Ostalo


play

Recommended Posts

  • Odgovori 1,4k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dolgoletna želja se je končno izpolnila. 5 prjatlov s Hondami smo se zmenili za trip na Nordschleife. V treh dneh sem odvozil 7 krogov, potem pa so me nažalost ustavile ponucane ploščice. Ob prihodu s

WRC Monte Carlo 2016     Celotna galerija: http://www.mihafabijan.si/portfolio

Ta vikend, avti iz 90ih... lepooo   http://youtu.be/Aa-xwuWqH70

Posted Images

Ma katra je rox!

 

Prvi pejčk, pol Fiat autobianchi abart , petarda od avta, pol katrca, lada samara, twingo, civic 6g, pa civic 8g, pa mal vmes seat inca, pa zdej še reno power kangu, pol pa zračunam kuk sem mel avte vredne, pa bi bla cena vsega mogoče max 7 do 10k hehe..., mi ni jasno ko eni kupjo nek auuudi bmw novo, pa zgubi v 4let 40k eur+, ne vem kaj folku ni jasno...

 

 

Link to post
  • 1 month later...

Najslabši plac na progi za met nesrečo.. foxhole

 

No, je skor boljši v vožnji, kot v managementu.. Sam downshifti ga neki zafrkavajo (Toto Wolff=manager AMG Petronas F1 Team)

Uredil - terga
Link to post
  • 3 weeks later...

Zato, ker ga je Bergmeister zrinu čist v steno in ni imel več kam it? Nato ga je pa poslal čez progo še v drug betonski zid?

Ne vem, vse do zadnjega ovinka je bilo meni pošteno trdo dirkanje. Tisti bump v hairpin ne bi bil sporen, če ne bi potem s Corvetto prišel naprej.  Še najmanj sprejemljivo mi je pa to, da ga je s Porschejem stisnu v steno in potem spravil s proge...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...