Skoči na vsebino

Project CARS


B_U_R_I

Recommended Posts

Meni osebno je pCars odlična igra . Če jo primerjam z AC se mi zdi enakovredna , vem da se tu mnogi ne bodo strinjali z menoj . AC sem nabavil samo za to ker je tu na sloracing večina dirk organiirana v AC. Dežne dirke in dirke s prehodom v temo , nočne dirke.... Veliko ponuja pCars . Sam se še moram trenutno veliko naučiti glede simracinga in ker imam omejen čas ,se pač lahko posvetim eni sami simulaciji in zato sem tam kot večina .

Link to post
  • Odgovori 1,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja glede užitka se strinjam, samo vseeno moram porihtati FFB, ker me moti tisti občutek nevednosti   Za pomoč pri setupih:  

Murn translate: Naliv je res hud. Se kar ustavim in debelo gledam. PC za 1,2k€ je podn proti 180€ vrednemu PS4.

Tole je sicer malce offtopic... ampak, ko smo lih pri fiziki - bodite veseli, da ni tole portal slo-skating.com

Posted Images

Za zabavat se je PC super. Komot bi nardili en meeting pa samo 5 krogov race pa 5 min warmup za setupe, in se potem na TSju mal menmo kake avte in proge kombinacije bi. Tako da je random in zabavno. Pa random weather seveda.

Link to post

pol grem pa se jaz tud eno tako hitro FUN dirko...celih CUP-ov se mi pa ne vozi. Glih vceraj sem jo po doooolgem casu spet prizgal da vidim kako je stanje z novimi AMD driverji in je bilo kar zabavno vozit, pa grafika je pri meni res dosti lepsa v PC kot AC...pa je vse na polno nabito povsod...na PC se celo nekaj manj.

Edin volan ni nekak pravi v PC za dolocene avte, dopuscam pa seveda moznost da sem se "razvadil" in navadil na AC...vsekakor obcutek v roki na mojem volanu ni isti.

Link to post
pred 42 minutami, Arne Dopudja je napisal:

Za zabavat se je PC super. Komot bi nardili en meeting pa samo 5 krogov race pa 5 min warmup za setupe, in se potem na TSju mal menmo kake avte in proge kombinacije bi. Tako da je random in zabavno. Pa random weather seveda.

Jaz sem za :)

Link to post

Kot je že Goran gori zapisal, je težava večih platform v uvajanju pa časa zmankuje za vse. No, meni je pa še tipke pa bližnice pa fore od vsake igre za zapomnit problem in smo tam. Dirt Rally je tu prvak, saj se še po menijih komaj prestavljam. Sem bil skoraj na tem, da dam glavno varovalko na hiši ven, da iz igre pridem:D.

 

pred 5 minutami, Matjaž Murn je napisal:

Fajn je, če zakurš. Sam moraš neki tazga zakurt, k gori, ne pa da se samo kadi ;)

Nismo vsi toliko strokovni Matjaž, kaj smo pa tudi že izpeljali. No najmanj Project Cars dirka bo, pa Iracing GT3 se lahko prijaviš, pa še kaj se bo našlo... Za tak projekt, kot je tvoja Makoma, pa kapo dol itek, da se prav razumemo.

Link to post
Pred 5 urami , Matjaž Murn je napisal:

Fajn je, če zakurš. Sam moraš neki tazga zakurt, k gori, ne pa da se samo kadi ;)

Dejstvo je, da bo dirka zdej. Kurjač sem pa itak po poklicu tudi, tako da vem, kaj naredit, če se samo samo kadi[ok]

Predlog za progo: Ali lahko katero, ki je ni v AC?

Link to post

Ne vem sicer na kaj ciljaš :D ampak Bathurst je fantastična in tudi zelo zahrbtno dirkališče (po mojem si to mislil :D ).  Jaz bi tudi izbral za našo fun dirko to dirkališče.

Kar dajte še predloge,potem pa bomo izbrali najbolj zanimive oz.tiste, za katere je največ želj.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...