Skoči na vsebino
B_U_R_I

Kaj poslušate?

Recommended Posts

don't underestimate the power of regular people

OF FTW

• Upvote 1

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Lep petek ter zakljucek praznicno/dopustniskega tedna, ki je (zame) minil prehitro, zelim vsem dirkacem po dusi :)

...zdej grem pa mal stare abarthe po vojaskem poligonu sprobat :)

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

Jest pa fini omet danes. Kr mal lušte po starih cajtih dobil, edin roke bojo stran padle... ampak ne od pivca nocoj. A je pale ale od Uniona za kej?

Deli ta prispevek

Abartha gonu k psa 1.27.3...mimgrede tole posast v 800 kilah, si je omislil tud moj fotr. Zunaj zgledal kot takrat navaden fico, izdajal ga je le oljni cooler spredaj ter malce dvignjena havba, pa rezervne polosovine v prtltjaziku, ki jih je bahe lomilo da je bilo vesele ;)

Moja mat ga je vedni zazavgala, ko me je s tem avto hodila iskat v vrtec, in se tega tako dobro spomnim, da se se sedaj smejimo na ta racun. Drazat ga je bilo treba v obratih...resil nas je fotr s sluzbenim hroscom :D

Ta avto je bil nekako tak dolgo potem na parkingu, cakal na svoj cas kot moj hrosc (65), ki sem ga predal restavratorju, zdaj pa je spet na cesti, ceprav so mu v kabini ze rastle jagode...resil sem ga, sam ga nisem bil zmozen!

Deli ta prispevek

BTW: danes sem prvis z enim SR memberjem spilal rally v D4 in bilo je epic. podgurski ga pelje fenomenalno in prav uzitek je bilo videti spet eno SLO zastavo v vrhu!

Deli ta prispevek

omg:

Deli ta prispevek