Skoči na vsebino
B_U_R_I

Kaj poslušate?

Recommended Posts

don't underestimate the power of regular people

OF FTW

• Upvote 2

Deli ta prispevek

Deli ta prispevek

Napisano (urejeno)

Lep petek ter zakljucek praznicno/dopustniskega tedna, ki je (zame) minil prehitro, zelim vsem dirkacem po dusi :)

...zdej grem pa mal stare abarthe po vojaskem poligonu sprobat :)

Uredil - AliBuggy

Deli ta prispevek

Jest pa fini omet danes. Kr mal lušte po starih cajtih dobil, edin roke bojo stran padle... ampak ne od pivca nocoj. A je pale ale od Uniona za kej?

Deli ta prispevek

Abartha gonu k psa 1.27.3...mimgrede tole posast v 800 kilah, si je omislil tud moj fotr. Zunaj zgledal kot takrat navaden fico, izdajal ga je le oljni cooler spredaj ter malce dvignjena havba, pa rezervne polosovine v prtltjaziku, ki jih je bahe lomilo da je bilo vesele ;)

Moja mat ga je vedni zazavgala, ko me je s tem avto hodila iskat v vrtec, in se tega tako dobro spomnim, da se se sedaj smejimo na ta racun. Drazat ga je bilo treba v obratih...resil nas je fotr s sluzbenim hroscom :D

Ta avto je bil nekako tak dolgo potem na parkingu, cakal na svoj cas kot moj hrosc (65), ki sem ga predal restavratorju, zdaj pa je spet na cesti, ceprav so mu v kabini ze rastle jagode...resil sem ga, sam ga nisem bil zmozen!

Deli ta prispevek

BTW: danes sem prvis z enim SR memberjem spilal rally v D4 in bilo je epic. podgurski ga pelje fenomenalno in prav uzitek je bilo videti spet eno SLO zastavo v vrhu!

Deli ta prispevek

omg:

Deli ta prispevek

7 let spilamo s Svedi ze prasinarje. Postali dejansko prijatelji tekom tega.  Se delali norca eden iz drugega ko je kdo zajebal sikano, pestro in resnicno kvalitetno prezivet petek.

Danes je padla ideja , ki mora seveda dozoreti a vseeno.....stari prdci (jaz sem celo najmlajsi) mojo sli na road trip

• Thanks 1

Deli ta prispevek

Ta teden sta oba sveda kupila nove avte...Nicky Subaru Levorg, ker je zarprisezen karavaner in vozi celo leto prikolico okol in Leffe Vovlo V60. Slednji me je sicer presenetil, sebe pa se bolj, ker je kupil dizla...je pa reku, da ni mogu cez to ker so cene dizlom v skandinaviji tolk padle, da se ni mogu upret :)

to hocta imet pa v avtu od muske

Deli ta prispevek

Nekako primeren komad uri :)

Deli ta prispevek

Tri dni frej [owje]:

Deli ta prispevek

Kot je videti pocas vsi drvimo na naso (bivso) skupno obalo in ker sem ta teden sam vozil v sluzbo, sem imel ROCK radio naglas in mi je tale komad kar nekaj spominov osvezil...sicer pa a ni muzika zato, da se pocitimo dobro, pa ni vazno iz kaksnih razlogov?

lep vikend dopustniki in tisti, ki morate se delat do letnega zasluzenega dopusta...

• Upvote 1

Deli ta prispevek

vsi hehe:

Deli ta prispevek

Zacel sem koristit star dopust. Ta teden sem ga nejabal. Moja je ze en teden doma sam nisem mogu koristit zard sluzbe, pravi aktivni dopust hocem jaz pravim dej se skulirej sej je doma najlepse....kompromis bo pa na koncu kot vedno. Rad jo imam in prav je da me nekdo v rit nasuva da se zmigam. Priporocam  :)

Deli ta prispevek

Vsak ima svoje ventile...meni petek, ko se sprostim po tednu na polno kar dosti pomeni. Roke bolijo od volana na rally sceni, grlo od smejanja z ustaljano ekipo in drug dan se glava od pircka :)

Deli ta prispevek

Kompromis sprejet so bili sprehodi in dnevni izleti. Najstnike je pac tezko spravit iz hise.

Vesel da nismo brezglavo leteli na obalo kot vecina, smo navkljub slabemu vremenu imeli top teden in moment zase.

Ko imas najstnike, je pridobiti njihovo naklonjenost dost tezko, da jim pa uspesno podas kaksno izkusnjo, brez da solis pamet v smislu "...ko sem bil jaz mlad", da jo zastekajo pa se toliko tezje.

Naj uzivajo!

• Upvote 2

Deli ta prispevek