Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Sem glasoval, čeprav bi bilo bolje da bi za to odprl drugo temo v primernem kotičku.

Drugače pa lahko samo oddate glas in ni potem potrebno izpoljnjevati obrazca z imenom priimkom, itd,...

Edino mi je pa sramota da natiskajo samo eno stran. Sam sem si isto dal delat svojo kartico in je na zadnji strani še vedno "normalna" kartica. Tako da v bistvu zgleda zelo čudno, ko imaš na eni strani neko sliko z neko prevladujočo barvo in potem na zadnji strani nekaj povsem iks... šalabajzerji amaterski...(vsaj pri SKBju je tako)

Drugač pa Istanbul malo stagnira pri meni. Tako da sem ostal na visokih 27 in na 33 polni. Samo da je dirka :D

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Hvala za glasove , da se še mal posvetim turčiji, zaenkrat zelo slabo enostavno mi ne gre ta proga .... casi pa so s polhnim 1.34 234 s prazno 1.29 859 [buzara] hehe tako da bo treba se veliko treninga!

Link to post

Uff jaz sem pa čist v iRacingu... niti še kroga nisem naredil po tej stezi :oops: Upam da mi za vikend rata vsaj kakšen krog naredit...

Link to post

No tudi sam sem še malo potreniral, PB je tako 1.27,2... S polnim tankom pa so časi od 1.32,8 pa do 1.32,2. Proga mi izredno leži, tudi na daljših razdaljah s polnim tankom vozim izredno konstantno in tudi ko gre za Q krog sem vedno nekje blizu PB, kar se mi na prejšnjih dirkah ni dogajalo. Izredno težko sem se na Q potem približal PB... Tako, da res upam na dobro dirko, po nekaj dirkah suše!

Link to post

Jaz osebno medium,ki mi ob pravilnih nastavitvah držijo nekje okrog 18 krogov brez problema z časi okrog (+ -) 1:33:000!

Za hitri krog je pa tako,da bo zmagal tisti,ki bo ob dobrih nastavitvah imel tudi dovolj sreče. Ogromno je odvisno kako zadaneš vse ovinke!

Sam sem prijahal tudi do 1:27:3xx ampak saj pravim.............z obilo sreče na vseh ovinkih.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...