Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

lepo.... mene nekej zanima... mam volan zdaj logitech driving force GT, pa imam probleme s kalibracijo... ko zaženem logitech profiler mi vrže vn napako "logitech profiler was unable to detect any of game controllers...blabla... vse je priklopleno seveda, še enkrat sem naložil, nič pomagalo... je kdo imel isti problem?

Naj uganem.. Imaš Win7 profiler si si naložil pa iz CDja priloženega k volanu? Kje si pa kupil ta volan? Za koliko? Ker Jan bo rabil nov volan, ker so mu pri temu sedaj crknili pedali.

Link to post

Naj uganem.. Imaš Win7 profiler si si naložil pa iz CDja priloženega k volanu? Kje si pa kupil ta volan? Za koliko? Ker Jan bo rabil nov volan, ker so mu pri temu sedaj crknili pedali.

Ja še to rabimo, da se še en Vodičar najde s kšnmu G25 [wall] . Pol pa lahko kr preimenujemo Formula 1 v Vodičar racing [iz] .

  • Upvote 1
Link to post
Guest Anže Nose

Naj uganem.. Imaš Win7 profiler si si naložil pa iz CDja priloženega k volanu? Kje si pa kupil ta volan? Za koliko? Ker Jan bo rabil nov volan, ker so mu pri temu sedaj crknili pedali.

imam win7, tako je, tisto kar je blo priloženo volanu sem naložil... v Big bangu, 110eu(z popustom), osnovna cena je 130(nikjer drugje po spletnih trg. ga ni bilo na zalogi), volan je pa Logitech driving force GT.

Link to post
Guest Anže Nose

hvala Andrej, pomagalo je :D sem že pred tem to iskal pa majo tako nepregledno vse na strani da sem odnehal... potem si pa še ti zinil, jah potem se je pa ja treba potrudt :D

Link to post

Evo, prvi dan treningov v turčiji je za mano... Čas se je ustavil na 1.27,5... Bo še šlo verjetno kaj hitreje, sploh v zadnjem sektorju je še kar nekaj rezerve. Vsekakor upam na dobro dirko...

Link to post

imam win7, tako je, tisto kar je blo priloženo volanu sem naložil... v Big bangu, 110eu(z popustom), osnovna cena je 130(nikjer drugje po spletnih trg. ga ni bilo na zalogi), volan je pa Logitech driving force GT.

Tudi moj DFGT je bil kupljen v Big bang-u ampak sem snel gonilnike z Logitech-ove spletne strani in zadeva deluje lepo,tako kot mora.

Link to post

Vesel prvi maj!

2.jpg

Vam želita siva panterja :D Sandi Mrhar in Sašo Prosen "vsak s svojima sponzorjema v rokah" [it] (Rok naslednjič maš da prideš) :D

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...