Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Samo neki, js nardil eno pizdarijo na tej dirki, na začetku sm v desnem ovinku enga mercedesa ruknu. Za to itak ni važno kaj je blo, kriv sm tak al tak. Js sm se pol trudu naprej vozit, pa če se replay pogleda se vidi da mi je mogoč ene par krogov uspelo lepo vozit. Pol sm pa spet plesu okol.

Če sm pa komu kaj krivo nardil, mu pa noben ne preprečuje da me prijavi.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Najprej hvala k. da mi je komp zdržal, bolje rečeno rFactor, da mi ni niti enkrat šteknil med dirko :roll:

Q: Q1 sem takoj postavil čas 36.7, tako da sem videl da bo za q2 dovolj in nisem niti več sprobval izboljšat. V Q2 sem šel v 1. hitri krog vendar sem ga takoj uničil, tako da sem poizkusil še enkrat, krog ni bil ravno bog ve kaj, ampak vseeno dovolj za P5.

R: Dokaj soliden štart kjer sem takoj pridobil eno mesto. Potem še slabši izhod iz prve kombinacije ovinkov Nejca na hard gumah tako da sem pridobil še na pospeševanju eno mesto. Nato sem sledil Andreju in Gregorju in takoj po prvem krogu pogruntal da sem zaj. taktiko. Tokrat sem namreč štartal na soft vendar sem videl da bi bil tudi na medium veliko hitrejši. Tako sem raje malo šparal gume in privlekel do boksov v 10. krogu. Še predtem je Andreja obrnilo v ovinku po koncu dolge ravnine tako da sem prišel na P2. Po boksih sem imel srečo da sem prišel ravno pred kolono parh avtomobilov tako da sem imel praktično prosto pot za postavljanje konkurenčnih časov, na kar v 17. krogu pogruntam da imam samo še 57% bremz... o fak, kako je to možno, saj sem predtem testiral celo dirko in ni bilo nobenih problemov. Kakor koli, potrebno je bilo šparanje, tako da sem do 10 krogov do konca bremzal skoraj izključno z motorjem, razen obeh ravnin kjer je bilo to res potrebno. Tako sem izgubljal ogromno in v bistvu obstal na 42 in 41 časih, kar je pomenilo v najboljšem primeru stagnacijo. Dva postanka na medium sta se obnesla normalno, tudi zaradi slabih časov in mirkanja bremz gume niti niso posebno trpele, tako da je bila obraba zelo majhna. Na koncu sem prišel za Balažica in na srečo je naredil manjšo napako, tako da sem nekako uspel hitro mimo. Časa je je bilo še dovolj in tudi zavore sem toliko prišparal da so mi na koncu še ostale, tako da sem jih počasih začel uporabljati in loviti Mirkota. Tudi z njim nisem imel pretiranih problemov s prehitevanjem, saj sem hitro prišel v zaveterje in potem na zaviranju ubral krajšo, notranjo pot. K temu so verjetno pripomogle tudi še sveže pnevmatike tako da na pospeševanju ni več prišel dovolj blizu za kontra napad.

Na koncu zadovoljen s 3. mestom, kljub temu da ostaja grenak priokus predvsem zaradi kolobocij z zavorami, ampak, lesson learned. Čestitke Andreju za odlično zmago in Nejcu za vožnjo do drugega mesta na hard pnevmatikah. Ob tem sem malo razočaran da tudi sam nisem poizkusil gambla z hard, saj sem na testiranjih peljal odlične čase na teh pnevmatikah. Pa mogoče drugič :D

Link to post

Pri meni so bile hard po 30 krogih še dokaj sveže (dobre dve črtice so mi še ostale). Samo kaj, ko sem mislil, da je treba vedno opraviti vsaj en postanek... no ja sem se spet uštel. V Turčiji pa hočem dirko kjer mi bo vse uspelo! Je že cajt. [iz]

Link to post

Še jaz malo za konec čestitke trojki in formulistom,ki so opravili dirko,ne vem pa kje se je izgubila moja hitrost iz treningov štartal z istim setom ,ki sem ga uprabil dva dni prej ko sem nekako po hudem boju opral Trošta,potem pa na dirki nimam besed.Enostavno prepočasen. [buzara]

Link to post

No da se jest neki povem o dirki

Q: Prišel sem točno na kvalifikacije in nisem se ujel pravega ritma vendar je bilo dovolj za napredovanje v drugi del

Q2. Pač včeraj mi ni ratal hiter krog vendar je bilo zadost za 8 mesto (pričakoval sem malo več)

R: Problemi so se začeli že v ogrevalnem krogu ko se mi je nekdo zabil v rit potem sem pa se jest po nesreči mislim da Balažiča zadev (se ti opravičujem). Štart mi je še kar dobro uspev glede na ostale dirke ko sem ze na startu veliko izgubil. Skozi celotno dirko sem vozil se kar hitro vendar me je moja neizkušenost kar veliko stala saj sem se kar dostikrat zavrtel in veliko izgubil kar pa je na koncu zadostovalo za (slabo)12 mesto.

Za Turčijo upam da bo bolje saj bo več časa da se pripravim in da končam dirko med prvih 10 oz. se bolje da pihnem Gregorja!

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...