Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Ja temu se pa ze lahko rece PRAVA F1 saj se vseskozi odvija taktično živčna vojna in posledično se temperatura dviga na vrelišče.Komaj čakam,da se spektakel prične. Pa srečno vsem skupaj.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Danes me ne bio na dirko. Fuzbal...

Vem, da bi lahko prej povedal, ampak sem komaj pred nekaj trenuntki izvedel, da bomo šli tekmo gledat nekam ven kar pa seveda ne smem zamuditi.

Lepo vozte in upam, da bomo končno dobili kako točko tudi pri Mclarnu heh. Veliko sreče Andrej!

Lp, tim

Link to post
Guest Anže Nose

kot kaže je zaradi nezadovoljstva v ekipi Andrej Trošt res dokončno prestopil k Mclarnu, medtem ko je Sašo Prosen prestopil k Redbullu. Je Sašo naredil napako? kot je videti je ob novi pridobitvi Mclaren dobil zagon, iz treningov je razbrati, da so veliki favoriti za stopničke, najverjetneje tudi za zmago. Res je da so treningi le treningi, kaj pa bodo pokazali rezultati ko bo šlo zares? Kvalifikacije in dirko si lahko ogledate na Sloracing TV s komentatorjem Ališičem, ki bo le še popestril to dogajanje in spremljal mnoga prehitevanja z glasnimi vzkliki, kar bo marsikomu pognalo adrenalin v kri, ter ga dejansko popeljalo z mislimi v dogajanje. :D

Link to post

POMEMBNO OBVESTILO:

V kvalifikacijah danes zadnji ovinek ni dovoljeno daljšati (ob ugodnem razpletu se lahko pridobi nekaj, ampak vas bo skor 100% zavrtelo). Če bo kdo skozi sekal sledi kazen.....

Rihter Adrijan said (19:58)

tak da napiš potem na forum pa tudi na serveru tik pred quali, da če te odnese predvsem na kvalifikacijah moraš spustiti gas in ne na polno, drugače bo to smatrano kot sekanje

Link to post

Đabe govorit...sranje od volana, dirke, vsega...

Bračič zaj pa te mam dosti ej [krniki]

nauči se vozit pa ne vedno kritizirat kaj je krivo. Malo poglej kaj si naredil v 1 krogu [Jaoo]

Link to post

Js nč...če bi kdo kdaj celo prebral kaj napišem, bi vidu da sm meu probleme z volanom. Sej vem da so eni prezasedeni z nabijanjem najhitrejših časov na treningu...ampak vseeno, šalo na stran.

Komplet volan in pedale so odpovedale, med zadnjim treningom in kvalifikacijami sm jih vse razdru in pregledu konktakte, potenciometre. Še zdej ne vem kaj je narobe, gas pa bremza mata učas čist svojo voljo, volan pa isto. Zdejle sm še enkrat driverje namestu, je mal boljš,sam potenciometri še kr trzajo. Bom vidu če jutr na praksi kake iste najdem kje v delavnci, jih kr zamenjam..

Res mi fali enmal da bom enkrat primu vse skupi pa zagnal čez balkon..

Link to post

Pa halo a se ti hecaš malo saj sem te gledal kako si vozil ni zgledalo da imas probleme tudi ko si me nabil in to pune si se lepo odpeljal in delal konstantne kroge. Daj malo pazi no ker zaj pa si že dostix omenjen da delaš pizdarije.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...