Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Hahaahhaha pošteno si me nasmejal, pa še res je po eni strani. Trošt dej si ta nick v profil. :lol: Andrej Trošt aka Hrabri Mišek. [champ]

Link to post

Jas s polnim okol 1.32,7/1.33,0 ... Prazen mi je uspelo 1.27,5, je pa še mogoče kaj rezerve. Prazen nisem kaj dosti treniral, odločil sem se k malo drugačnemu treningu, torej več al majn vse na simulaciji dirke in je dosti boljše, kot pa do sedaj, ko sem z 14l nabijal po 2 hitra kroga na čas, potem pa na vsaki dirki totalno odpovedal(izgubil okoli 20 mest na dirkah). Kako vam še kaj držijo Soft in Medium gume? Men S 9-10 krogov, M 15 krogov...

Ima mogoče kdo kakšno idejo, zakaj me včasih iz igre vrže na namizje? igra normalno laufa dalje, samo na ikono rfactorja na opravilni vrstici stisnem in je vse ok... bojim se, da se mi bo to zgodilo med dirko in nastala bo prava štala...

Link to post

Ima mogoče kdo kakšno idejo, zakaj me včasih iz igre vrže na namizje? igra normalno laufa dalje, samo na ikono rfactorja na opravilni vrstici stisnem in je vse ok... bojim se, da se mi bo to zgodilo med dirko in nastala bo prava štala...

Men se vsake toliko časa zgodi vendar ne tako pogosto. Jaz mislim, da bi znal biti vzrok kakšen program v ozadju tako, da vedno izključi vse programe predvsem taka, ki ti na namizje pošljejo kaka sporočila (MSN,java update, flash update,windows update, antivirusni,...).

Link to post

Hja, andrej...bi lahko bilo...ker imam sedaj drug računalnik, in mi nonstop neke za updatat ven meče...

Mimo grede, na poti iz obale sem se ustavil še v lj, seveda, da sprobam f1 simulator...in je kar dobro za peljat...Sem edino malo prevelik in preširok, saj sem v ramenih bil čisto potlačen... :D Dobra zadeva... Vmes še ni šlo brez dirkanja, tako, da sem bil tudi na kartih v luciji in potem v ljubljani... Mogoče ve kdo, kje rentajo tudi kaj močnejše karte?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...