Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Bi kdo vedu zakaj mi noče pokazat skin v carviewer-ju? Shranu sm ga v tist targa format, pokaže mi pa sam kolesa.

Ista zadeva pa se mi nardi, ko dam skin direkt v igrco. Pokaže mi "nameplate", ime na šipah, skin pa je običen, od tiste ruske ekipe (ne vem na pamet).

Link to post

Ja najprej me je tudi to matralo. Samo dokler ga nisem prav napisal, mi je metalo Error in mi je metal iz igrce. Čudno se mi zdi ker tud v Carviewerju ne pokaže skina. Je možno da sm že v štartu nekaj narobe v photoshopu delal?

Link to post

Ja najprej me je tudi to matralo. Samo dokler ga nisem prav napisal, mi je metalo Error in mi je metal iz igrce. Čudno se mi zdi ker tud v Carviewerju ne pokaže skina. Je možno da sm že v štartu nekaj narobe v photoshopu delal?

Skoraj prepričan sem da si napačno shranil .tga fajl.

Poglej in preveri katere kanale imaš vse v končnem fajlu.

Pod channels mislim da MORA biti SAMO red, green, blue in pa alpha in NIČ drugega.

lp

Link to post

Pod chanels mam samo: RGB, Red, Blue, Green (rgb predvidevam da pomen ravno red green blue). Alpha pa ni vidt.

Drugač pa sm delal tkole. V photoshopu sm naredu skin. Sneu sm si dds plugin in s pomočjo dds converterja file convertau v .dds format. V custom skins mapi je ena datoteka, ki očitno beleži napake. Pokaže mi jih mimogrede zlo veliko (kar za vsako ekipo nekaj), kar leti na "mojo ekipo" pa je tole:

...motorsport\IngameFlag.tga' is invalid. It should be A8R8G8B8 or X8R8G8B8. TGA file format

Kje lahko pa kaj glede tega ukrepam?

Hvala vnaprej.

Link to post

Sneu sm si dds plugin in s pomočjo dds converterja file convertau v .dds format. V

To si uredil? Sedaj dela ali ne?

Misliš na converter ko v photoshopu "shraniš kot dds" ali kak drug?

Link to post

Nevem zakaj, samo nisem mogel shraniti v photoshopu kot .dds format. Če sem dal "save as" te opcije ni bilo. Sem pa na disku našel (po tem ko sem nasnel plugin) ta dds converter in zadevo shranu tko kot mora bit.

Link to post
  • 2 weeks later...

Jaz imam en problem in sicer, delam skin za Alfo, in mi body file dela ok v igri, danes sem pa porihtu še oba window fajla (window int in window) mi pa ne delata, shranu sem jih kot .dds, DXT5 ARGB 8 bpp | interpolated alpha window brez mipmap-ov window int pa z 6 mip map-i in mi zadeva ne dela....

Če je potreben daljši opis...povejte..

HVALA

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...