Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

  • 3 weeks later...

Zdravo....sem, oz. rad bi bil nov v tej seriji.

Imam inštaliran Steam in Race ON (originalen špil)...kako sedaj nadaljujem, da se lahko pridružim na server?

Najprej bi samo treniral, da vidim sploh kako bi mi šlo, potem pa kaj več.....

Link to post

Greš pod multiplayer in internet ter poiščeš tebi ustrezen strežnik. Lahko pa daš host in sam ustvariš strežnik.

Link to post
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Rabil bi še eno informacijo. Kako se imenuje tisti program v katerem lahko narediš predogled skina v izdelavi?

Sam nekaj brskam po forumu, vseeno pa bi bila kakršnakoli informacija dobrodošla.

Link to post

Rabil bi še eno informacijo. Kako se imenuje tisti program v katerem lahko narediš predogled skina v izdelavi?

Sam nekaj brskam po forumu, vseeno pa bi bila kakršnakoli informacija dobrodošla.

Misliš morda CarView?

Kjer potrebuješ še .x file za vsak avto.

Link to post

Evo, men je pa končno uspelo usposobit PSP in vse ostale drobnarije, tak da sem naredu svoj prvi skin od Lacettija, sicer je čist osnovni template.. Le vetrobransko steklo je "polepljeno" z nečem kar sm pozabu v PSP-ju od/obkljukat.. Sem ga pa ne uplodam ker ni nič posebnega, le carbonski odbijač spredaj in zadaj...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...