Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

ja js mislim da so, hitrejši.

nisem pa prepričan. lahko pa sam preveriš ;)

preveri ali imaš dovolj močen napajalnik,

lahko je to krivo, da imaš preveč diskov, cdromov,... notr

in ob navijanju ventilatorja na grafični zmanjka elektrike za usb "chip" oz razdelilec...

če imaš več diskov, lahko za čas dirke le-te izklopiš (fizično iz napajanja je najboljš, čeprav tud "energy saving mode" zna pomaga)

to predpostavljam da si preveru z najnovejšimi gonilniki.

a se samo na eni igri to dogaja, maš vzorec ponavljanja ali je čisto naključno?

pa dajmo to pod drugo temo nadaljevat...

http://www.slo-racin...opic/67-tezave/

Hvala, bom naslednjič izklopil miško, ki jo mam prek USB-ja, mogoče pomaga. Pa na laptopu drgač vozim. Za druge igre pa ne vem, ker ne igram popolnoma nič drugega kot WTCC enkrat na teden :)

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Hvala, bom naslednjič izklopil miško, ki jo mam prek USB-ja, mogoče pomaga. Pa na laptopu drgač vozim. Za druge igre pa ne vem, ker ne igram popolnoma nič drugega kot WTCC enkrat na teden :)

aja, na laptopu, pa tko ni "poddimenzioniran" napajalnik (ali vsaj naj nebi bil)

miška ne bo pomagala... (moje mnenje)

tu obstaja še možnost, da se ti stvar pregreje, kar je pri marsikaterem laptopu problem. a se ti to dogaja po dolgem času igranja? vedno "po določenem času" ?

odpri vraga, spihaj prah in upaj na najboljše.

Link to post

Glede na to da so teli laptopi razumljivo mahnjeni na šparanje s štromom, niso lih fajn za take USB naprave se mi zdi... ampak nism nek pro da bi dal roko v ogenj za tole izjavo. :P

Link to post

kadar leti z kabla nic ne spara z energijo [ok]

res je mozno da se mogoce pregreje ba dobi usb kaksen preblisk hard lot ali kaj podobnega, probaj ga malo dvignit da bo spodaj krozilo malo vec zraka pa bos videl ce je napaka v pregrevaju, se boljse je pa spodaj postavit kaksen ventilatorcek [dance]

Link to post

Zokid to je blo za mene? :D zdaj vlačim photoshop dol, potem pa bom probo malo te vaše template preštrihat ki mate za prvenstvo!samo nevem kak bo z vsemi temi dds in drugimi končnicami ko bo treba kaj pretvorit oz. pravilno shranit. če pa ni blo za mene pa oprosti :P

Link to post

tako kot ti je zamex napisal nasih avtov nebos moges popravljat kes so ze v dds filejih shranjeni in je kao koncna varianta popravki niso vec mozni!!!

tam sem ti pripopal rar file kjer je psd file blank tega pa lahko po svoje postimas

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...