Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

Bonča dej mi mal povej kaj je razlika tvojega Momo volana rdeč, kot navadni črni Momo?

hvala ti!

momota žal še nism nikoli probal, jih pa je veliko na bolhi, že za 60e+, ker df pro še en kom ne dobim nikjer, razen novega, sm je drugačen!

Link to post
  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

hmm... Momo rdeči (momo force) je SIGURNO 2x bolji (če verjamešsmile.gif). Ne, resno, samo kar se tiče pedal, ima momo rdeči gibljiva stopala, da se ti ob pritisku le ta vedno prilegajo nogi, in so iz ene trde plastike (praktično neuničjliva), povrhu še oblečena z aluminijem. Potenciometri so 1. klasa! Men delajo že 6 let (in nisem vozil malo, lahko mi verjameš). Samo volan.... hmmm, kaj naj rečem! Ni boljšega. Usnejen, debel (ga uredu primeš, je celo boljši od G25), ima 8 programabilnih gumbov, zadnja 2 sta aluminjasta (za prestavljanje)... ej, meni dela kot sem rekel.

Črnega ti odsvetujem, če misliš tudi o rdečem! 100% FFB pa itak dela odlično.

Edino kar je, gredo rade vzmeti ki so za vračanje pedalk gor (ma te pa itak dobiš, pa še sebi po meri si s tem nastaviš trdoto posamezne stopalke - tako da to niti ni problem). To je pa tudi edina "pomankljivost" rdečega momo-ta.

Jaz ima doma še enega, sem ga lani, ali predlani kupil iz zda, zako za rezervo. Meni dela že od začetka odlično.

Priporočam nakup.

Link to post

Jaz sem imel (oziroma ga še imam) do pred kratkim tudi momo rdečega in se v vsem strinjam z Mitjo razen o potenciometrih. Bili so pain in the a** in sem jih moral pucat al pa celo vozit na servis kar pogosto. Drugač pa zakon volan, zelo trdoživ, usnje je še danes skoraj kot novo, ergonomsko pa je celo boljši kot G25.

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...