Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Matr jst mam Logitech Z-5500 sam na slušalke igram, ker bi moja živčnga dobila.

Ne ne sej tudi jaz,sm to sm si čist za dušo poštimal, da zelo zelo rohni in poka.. :mrgreen:

Link to post

Hudo tole. Js sm pa probal Freetrack. Uzel mi je 1h dela, da sm eno lucko razdru pa naštelu 3 ledice na kapo. :D Stvar resnicno deluje odlično, ampak se morm navadt, zdj gledam v ovink in nevem kok zavit. :D Je pa dobr da po ravnin zmer lahko pogledas, če je kdo vštric. :)

Link to post
Hudo tole. Js sm pa probal Freetrack. Uzel mi je 1h dela, da sm eno lucko razdru pa naštelu 3 ledice na kapo. :D Stvar resnicno deluje odlično, ampak se morm navadt, zdj gledam v ovink in nevem kok zavit. :D Je pa dobr da po ravnin zmer lahko pogledas, če je kdo vštric. :)

ČESTITKE PEK! icon_champion.gif Mi boš dal kakšno inštrukcijo iz elektrotehnike! icon_ok.gif

Vrooooom!

Link to post
  • 4 weeks later...

bom kar tuki vprašal..a se slučajno da kje dobit stopalko za sklopko posebaj

ker mi gre mal na K*rac k ni sklopke pr MOMOtu.

al pa vsaj če se da kje dobit če je kdo naredu kdaj

Hvala v naprej

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...