Skoči na vsebino

Bathurst 12h (10. - 11.2.2018)


Recommended Posts

Evo, to je ta krog. Velik malenkosti bo še treba popravit. Optimal je bil v 2.07, tako da mislim da top čas, ki je bil postavljen na serverju (2.07.3xx) še zdaleč ni tako hiter kot bi lahko bil.

 

 

Še link do iRacing replay-a :

https://drive.google.com/file/d/1d46kQDEBhWBMxZYC2--M_fbSpbhmTSLR/view?usp=sharing

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 264
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo še en special event oziroma endurance je za nami. Kaj naj rečem. Spet je bilo top, tako kot je bilo top na Daytoni. Na to dirko smo šli z praktično novo ekipo ljudi, kar ni bila štartna ideja

Evo, na željo @skopusnik  , če pa še komu prav pride pa še toliko bolje    

Ko po uspešno zaključeni dirki v Daytoni delavci čistilnega servisa še pobirajo ostanke našega Ferrarija  se mi že zbiramo za naslednji iRacing special event. Naslednja endurance dirka se bo odvijala

Posted Images

Samo to je res combo za "survival" mode. Ko furamo prvenstvo se naredi 12 krogov in veliko jih ne prezivi. Sam sem po 12 krogih tle kar utrujen. 12h....uf... bo treba res z rezervo, ker je napaka res usodna tle.

Uredil - markop
Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz sem tukaj vozil 12h z GT3 dirkalnikom (BMW) in je bil velik trk že mislim, da v tretjem krogu :D Takrat nas je šlo cca 7 komadov takoj v bokse na popravilo. Problem je, ker se ne moreš umakniti pa če prav imaš varnostno razdaljo in če prav predčasno zaviraš.

Link to post
Deli na drugih straneh

Včeraj sem šel na host server. @edgeslo: častitke za čas. Jz vozim nekje 2:09:xxx za enkrat. Ne upam si pustit tako malo zraka med zidovi in avtom, kot ti.

Predvidevam pa, da bo klavnica. GT3 vozniki so precej neučakani, saj morajo praktično čakat cel prehod čez goro, da gredo lahko mimo.  Ni prostora, da bi jim jasno nakazal, da gredo lahko mimo. Pol pa silijo. Mislim, da bo veliko nesreč na ta račun.

Kaj se ve kdaj bodo uradni (IR) practice serverji?

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 3 urami , markop je napisal:

Včeraj sem šel na host server. @edgeslo: častitke za čas. Jz vozim nekje 2:09:xxx za enkrat. Ne upam si pustit tako malo zraka med zidovi in avtom, kot ti.

Predvidevam pa, da bo klavnica. GT3 vozniki so precej neučakani, saj morajo praktično čakat cel prehod čez goro, da gredo lahko mimo.  Ni prostora, da bi jim jasno nakazal, da gredo lahko mimo. Pol pa silijo. Mislim, da bo veliko nesreč na ta račun.

Kaj se ve kdaj bodo uradni (IR) practice serverji?

Ma sem imel še lufta do stene, predvsem pa sem dosti časa pustil v zadnjem ovinku. Ne vem zakaj ampak me vedno na zaviranju potegne proti levi.Na tem ovinku pustiš tudi pol sekunde. Moram probat drugo linijo (mogoče je tam steza taka ?) ali pa malo prej zavirat. Ne vem, danes bo na vrsti test :)

Glede prehitevanj GT3 bo u bistvu treba držat svojo linijo in basta. Če hoče mimo naj si najde mesto, je pa res , da bo še vedno potrebno pazit, ker nekateri mislijo da je vsakih 2mm prostora na stezi luknja za izkoristit. :D Je pa tudi tako, da je treba počakat do dirke. Kaj vse sem videl na pracitce za Daytono raje ne komentiram, sama dirka pa kljub temu da smo bili v nizkem splitu ni bila taka katastrofa... Narod še trenira, pa tudi practice session večina ne jemlje kaj resno :)

Uradni practitce serverji bodo na voljo 5 dni pred dirko.

 

pred 32 minutami, PEK je napisal:

Matr me rajcate, na 12h Serbring sm zravn :P 

 

Evo super, še par pa mamo lahko en server na dirki sam zase [dance]

Uredil - edgeslo
Link to post
Deli na drugih straneh

Pizda, mene tut rajcate :) Bathurst mi je pa itak najljubša proga!

 

P.S.: Ima kdo kakšno manjše najemniško stanovanje kamor bi se lahko preselil za naslednjih 14 dni, da mal treniram in odpeljem dirko? :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Včeraj sem bil na obisku v lakirnici @Mitja M. . Nad videnim sem navdušen :)

Edino kar bo najbrž potrebno narediti je še eno varianto za poznejše ure dirke, da bodo sponzorji zgledal poravnanini čeprav bo avto povit :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 5 urami , Matjaž Murn je napisal:

pi***, mene tut rajcate :) Bathurst mi je pa itak najljubša proga!

 

P.S.: Ima kdo kakšno manjše najemniško stanovanje kamor bi se lahko preselil za naslednjih 14 dni, da mal treniram in odpeljem dirko? :D

Sej bi te prej opozoril kaj to pomeni otroci, žena , itd.... Sam zakaj bi bilo tebi lepše kot je nam ? :D

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...