Skoči na vsebino

6. DTM90 @ Bathurst - 18.06.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eko : Posneto na prostem treningu z 100% oprijema .  

Top speeda nimaš nobenga - probaj mal zmanjšat aero. V Hell Corner (T1) si šel malo prehitro na gas in si mogu spustit pa potem nazaj. Malo počakaj in počasi dodajaj, ko prideš na apex moraš met full

Gaaaaaah, prvo dirko sem si pozabil spremeniti gorivo in obstal v L6 Drugo dirko mi je pa v L3 računalnik tko zamedl da sem letu v franze in sem samo zaklucu   Bom pa v prihodnjih dneh

  • PEK unfeatured this tema

Gaaaaaah, prvo dirko sem si pozabil spremeniti gorivo in obstal v L6

Drugo dirko mi je pa v L3 računalnik tko zamedl da sem letu v franze in sem samo zaklucu :(

 

Bom pa v prihodnjih dneh probal odpeljat kak lep krog in posneti ce mi bo kdo malo analiziral in dal kak nasvet da bom v prihodnje bolj konkurencen :)

Link to post
Deli na drugih straneh

@enjoyer83 ni panike, tak nisem bil preveč konkurenčen. Sprva je zgledalo kot da nas misliš spusti naprej, pol pa je naenkrat zmanjkalo placa. Če bi pa jaz bil bolj previden bi pa tudi šlo mimo. 

Ne vem kaj je na tej kombinaciji ampak je nora! Zvok,  avto,  drsenje,  stene,  hribi, napake...... Noro sem užival čeprav iz zadnje vrste :D

Link to post
Deli na drugih straneh

R1 sem ga samo nekej sral tko ko vedno, R2 je bila pa nora. Z Zupanom sma mela kar borbe, potem je Eržen vse naprej spustil in nekako mi je ratalo na koncu komaj  vzdržati pritisk in prvič čeprav ne popolnoma po moji zaslugi privoženo prvo mesto, kar pa sploh nima veze ker je bilo toliko uživancive v borbah. Kombo pa itak zakon tako kot Poršeji starejši. :D

Link to post
Deli na drugih straneh

dobro si peljal [ok]

sicer vprašanje kako bi se končalo če pek ne bi rinil svojega dolgega kljuna tja kjer se ne prehiteva (res, v tiste kljuke downhill? :D), je pa bilo noro dirkanje. jaz sem ves alkohol odšvical kar sem ga popoldan spil :D

Link to post
Deli na drugih straneh
3 minutes ago, enjoyer83 said:

dobro si peljal [ok]

sicer vprašanje kako bi se končalo če pek ne bi rinil svojega dolgega kljuna tja kjer se ne prehiteva (res, v tiste kljuke downhill? :D), je pa bilo noro dirkanje. jaz sem ves alkohol odšvical kar sem ga popoldan spil :D

Mislim da ni tako vprašanje. Sm 90 procentn da če te nebi tam ko si mi že bil na riti izgubo, bi popusto pod pritiskom in bi zelo vrjetno ti prišel naprej :P Malo sm sreče imel :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...