Skoči na vsebino

Treningi, tekmovanja v Assetti na PS4 konzoli


play

Recommended Posts

Naredil sem kr nov post, kdor  vozi ali še bo  Assetto na PS4 konzoli, se nam lahko pridruži:

 

Dodaj PSN ime : Playgame81

Pridruži se nam v PSN skupino : Assetta Corsa Slovenia

In zveš kdaj vozimo, treniramo...

 

V primeru da se nas nabere vsaj 10 resnih kanditaov, začenem organizrirati tekmovanja.

Sedaj server omogoča pravo resno tekmovanje!

 

Vabljeni!

 

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

To tudi mene zanima, ker že ne PC-ju ko sfiltriram ven prazne, polne, privatne itd. serverje (pa imam komplet vse official DLC-je), mi jih ostane zgolj kakšnih 40 v browserju, od tega je tako večina trackday & drift serverjev (ali pa F1 ipd., ki pa je ne maram), tako da zelo težko najdem kakšno pametno public dirko, v SRS ali kaj podobnega pa se še ne upam ravno spustiti. 

Uredil - Matejko
Link to post
pred 7 minutami, silicijeva dolina je napisal:

Poskusi še drugi in tretji gumbek vklopiti, da bo rdeč tako kot je DLC gumbek. 

Probam, hvala. ;)

Edit: Tole mi vključi smo prikaz polnih in praznih serverjev. 

Uredil - Matejko
Link to post

@Matejko Polni serverji so verjetno najbolj popularni z razlogom. Išči tudi med njimi. Sicer pa public dirke so samo tako, malo za okušino. Preverjeno največ se lahko naučiš na racdepepartment.com club eventih. Tam najdeš vse sorte hitrih in počasnih dirkačev. Kultura vožnje je na nivoju, admini so friendly, gridi so običajno zelo polni, dirke so v sezoni vsak večer. Rabiš pa premium account, ki stane €10/leto.

Novinci so dobrodošli tudi v Automobilista sektor, kjer vsak vikend organiziramo evente, kjer lahko novi člani lažje opravijo prehod na ligaška tekmovanja. Ne obljubim, da boš postal kaj boljši voznik, boš pa vsaj dobil občutek kako izgleda "resna dirka".

Občasno se dobimo tudi na Marjanovem rF2 serverju, kjer si mečemo rokavice v obraz :) Kdor tega ne proba, ne ve kaj je bistvo simracinga :P

Uredil - 57X
Link to post
Pred 3 urami , Matejko je napisal:

Probam, hvala. ;)

Edit: Tole mi vključi smo prikaz polnih in praznih serverjev. 

Tole poznaš http://www.simracingsystem.com/index.php Je skoraj podobno iRacing sistemu, ampak manj obiskano. Če pa slučajno naletiš, da je vsaj nekaj ljudi na serverju potem je užitek zagotovljen, ker se tekmovalci zavedajo, da, če bodo povzročali nesreče za to tudi kaznovani. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...