Skoči na vsebino

2. Melbourne 26.3.2017


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tkole nekako so potekale moje dirke  Brez dotikov v tale ovinek 3 wide... Sam za to se mi je splačal odpeljat

Pridem v papučah v Albert Park, pa me tam pohopsa Glavač in reče, pejt z mano, boš vidu čudež.... Ok, sicer sem imel namen it surfat na obalo, samo da vidim tole čudo in greva. Prideva v bokse in lej

Mojstrsko smo odpeljal tole, ja. Še bolj mojstrsko se je pa v tale ovinek po notranji strani uštulil Grebenc ...  Gledam, da te bom zaprl in ko vidm, da ne boš pretirano napadel, zapeljem malo bolj na

Posted Images

Zdej jst imam 2 monitorja, če bom vozil Porsche in gledal MotoGP bi znala bit kaka pizdarija :D Bi pa tudi jst gledal MotoGP ja, ob 20h je štart tako da bo verjetno lih malo pred 9 konec :) 

Uredil - skopusnik
Link to post

Pa kaj je to najbolj športna nedelja v zgodovini. :D

Bom sporoču, morm poračunat, ker imajo nekateri potem še na Core-Racing porše, če se jim izide... :| 

Link to post

Evo, ker nas malo baše čas to nedeljo (MotoGP, Core Porsche) bomo malo spremenili urnik...

Kvalifikacije 20:40 (kar pomeni, da če boste do konca gledali motoGP, boste imeli čas še za kak hiter krog)
Race1 se bo začel malo po 20:55 (skrajšan na 10 LAPS
Race2 cca 21:15 pa do 21:35 (10 LAPS), tako da lahko erzen in aleš odvozita še 1 Q lap na Core. 

POPRAVLJEN URNIK TUDI NA 1. STRANI in na PRIHAJAJOČIH DOGODKIH!!! (spremenjen samo TA vikend)

Uredil - PEK
  • Upvote 4
Link to post
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...