Skoči na vsebino

2. Melbourne 26.3.2017


PEK

Recommended Posts

mel1.jpg

Ulična steza zgrajena okoli jezera v Albert Parku, le streljaj od središča Melbourna. 5303m dolga steza s 16 zavoji velja za lažjo stezo in stalnico na koledaju F1. Tudi letos premiera nove sezone Formule 1 in zato še kako zanimiva. Po ogledu dirke F1, se bomo na stezo podali še mi s Porsche 911 GT3CUP avtom, časi kroga se bodo gibali okoli okroglih dveh minut. 

Urnik

20:15 - Trening (30 minut)
20:45 - Kvalifikacije (10 minut) 
20:55 - Dirka 1 (10L)
21:15 - Dirka 2 (10L) reverse grid za prvih 8.

Nastavitve strežnika

Server: slo-racing.com GT3CUP
Gesloslogt3cup

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tkole nekako so potekale moje dirke  Brez dotikov v tale ovinek 3 wide... Sam za to se mi je splačal odpeljat

Pridem v papučah v Albert Park, pa me tam pohopsa Glavač in reče, pejt z mano, boš vidu čudež.... Ok, sicer sem imel namen it surfat na obalo, samo da vidim tole čudo in greva. Prideva v bokse in lej

Mojstrsko smo odpeljal tole, ja. Še bolj mojstrsko se je pa v tale ovinek po notranji strani uštulil Grebenc ...  Gledam, da te bom zaprl in ko vidm, da ne boš pretirano napadel, zapeljem malo bolj na

Posted Images

Onboard (+ mal smrkanja zravn :) ): 


1. Janko Glavač #11
2. Miha Fabijan #10
3. Domen Gantar #49
4. Matej Vajthauzer #04
5. Goran Tuš #70
6. Marjan Koderman #50
7. Tomaž Eržen #22
8. Gašper Grebenc #20
9. Žiga Vršnak #21
10. Erik Ocvirk #02
11. Gašper Zupan #18
12. Aleš Kurent #23
13. Božo Fujs #09
14. Luka Grm #05
15. Miha Valenčič #01
16. Marko Kraner #06
17. Matjaž Murn #19
18. Alen Rožić #17
19. Tomaž Pavšek #03
20. Tomaž Selčan #07
21. Brane Malavašič #08

V primeru odsotnosti, to sporočite v to temo do 19.ure na dan dirke. V nasprotnem primeru ste na naslednjem dirkaškem vikendu obteženi s 30kg balasta. 

PLP se NE UPORABLJA v tem prvenstvu. Zaželjeno je, da se ga ugasne in ne smeti po chat oknu. Po koncu dirke se bo pregledal Turn 11 (video 1:16-1:20) in se v primeru prekomernega sekanja dirkača kaznovalo s časovnim pribitkom ali dodatnimi kilogrami.

Server ONLINE 
Trenutni časi

REZULTATI:
R1
melr1.jpg

R2
melr2.jpg

Uredil - PEK
Link to post

Glede sekanja. Toliko da se ve za kateri ovinek gre:

P.S. Je možno da gre za 12. ovinek, ker jaz ne sekam 11. ampak 12. bi pa lahko ornh. ;)

melbourne.gif

Uredil - branebrane
Link to post

@vrzi in @branebrane glede na čase in videno voznjo, se mormo mi en dan dobit na serverju in bosta vozila za mano da vidita linije skozi ovinke. Povejta še kaj vama je boljše, Teamspeak ali Discord, da vama med voznjo razložim dodatne zadeve, ne samo linije. 

Imata kak dan med vikendom čas popoldne? Če ne ta vikend pa naslednji. 

  • Upvote 1
Link to post

@PEK Super, hvala. Lahko cez vikend. Upam da  bom takrat že boljši saj sem ravno dobil volan in se še lovim. Teamspeak imam, drugega niti nisem se probal.

Uredil - branebrane
Link to post
  • PEK featured this tema
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...