Skoči na vsebino

Splošna debata - Porsche 911 GT3CUP


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima morda kdo viška kak : 500mg Pure-Talent Forte ?  Jaz bi rabil kakšnega za tega porša

Dejmo kr 2x Road America

Sm pa mislu da majo sam babe (pa seljčan) probleme s kilogrami.  Hec hec.  Dobiš mesto 21./20.

Tezko,... 60% front brake bias in pa tam nekje 80-85% brake power v setupu...  in od tebe sm od prvega pričakoval vote da vozimo Z ABS. :D Presenetil si me @mancSLO

Uredil - PEK
Link to post

@silicijeva dolina : Samo v vednost Porsche 911 GT3 CUP nima ABS-a in TC. (ne tja pisat tam je sam za prijave) 

Ja vemo da nima ABS, ampak je za kar nekaj folka lazje za furat zato dopuščam moznost. Naj bi bil ABS ready, kar naj bi tole pomenil:

no ABS or TCS but the car is fitted with ABS parts ready in case the car is used in some endurance events
(Dubai 24h, Abu Dhabi 12h, Spa 24h Cup class…..)

Link to post
pred 25 minutami, PEK je napisal:

Tezko,... 60% front brake bias in pa tam nekje 80-85% brake power v setupu...  in od tebe sm od prvega pričakoval vote da vozimo Z ABS. :D Presenetil si me @mancSLO

Saj veš, da ga C7R nima. :roll:

  • Upvote 1
Link to post

Jap, Barcelona (in še kaj morda) vrjetno še ta teden, če ne prej pa za vikend. Moram tut še par stvari sam počekirat v zvezi z reverse grid itd.... 

Link to post

Ta avto izgubi smisel z ABSjem. ABS je misljem pri endurance eventih. Na sprint Cup dirkah ga ni. Še feedback RL dirkačev: Skrajno nazaj ga postavit vse dokler ne zacnejo zadnje gume blokirat pri bremzanju. Nekje 48% je to na IR, če ima kej veze z AC.

  • Upvote 2
Link to post

Ne nima reverse grida AC, ampak je en programček naredil @Domc, tako da mi avtomatsko is resultov prve dirke naredi entry_listo za drugo z reverse 1-8 gridom. Pohvalno. 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...