Skoči na vsebino

3. Donington GP - 15.01.2017


PEK

Recommended Posts

Nore dirke ! Res sem užival . Neprekinjeno borbe ali lovljenje oz bežanje .  Ni mi bilo jasno kako sem prišel do pola na R2 . In sem ugotovil da mi je štelo zadnji krog čeprav sem ga prekinil in čez zelenico mahnil počasi v boxe  .

Aleš lepo si me preganjal in zasluženo zmagal  . Za tisto veliko napako v T1 sem si sam kriv ker se nisem mogel upreti in pogledati kolko si peljal zadnji krog , pa mi je sfalilo steze in vsa prednost je tudi odplavala .

Hvala za organizacijo se vidimo na naslednji .

Link to post
  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mark Apat - Porsche

Malce linije in setup za poršeja.   SETUP

Posted Images

Je kdo shranil replay? Jaz mam sam 2 kroga :D pa me zanima kako smo se furali tam 3wide... 

Ta verzija proge se mi zdi velik boljša,.. saj ti da 2 ovinka v katerih se da odlično prehitevat :P

Link to post

mihagapiha saj lahko kar celega, če je kje plac za uploadat.1gb...  

Ne vem a progo si poznal donington al ne? Naslednja se mi zdi še mal težja za pogruntat. Še par voženj, pa boš tam nekje s časi okoli 2sec za nami, kar se da z dodatnimi kilogrami dobro izenačit. Če pogledaš R1 mamo vsi hotlap 1:36.5 - 7, v R2 se še kurent z istim pridruži. (Ker je prvi šel raj v box names da bi fural... :P )

Miha sm pa v pred pa v ovinku tok boljši k ti! :P

Link to post
1 minute ago, PEK said:

mihagapiha saj lahko kar celega, če je kje plac za uploadat.1gb...  
Ne vem a progo si poznal donington al ne? Naslednja se mi zdi še mal težja za pogruntat. Še par voženj, pa boš tam nekje s časi okoli 2sec za nami, kar se da z dodatnimi kilogrami dobro izenačit. Če pogledaš R1 mamo vsi hotlap 1:36.5 - 7, v R2 se še kurent z istim pridruži. (Ker je prvi šel raj v box names da bi fural... :P )

Bom uploadal nekam malce kasneje; Progo sem prvic videl ko si prizgal server (v petek?), odpeljal sem nekaj krogov za obcutek. Ja nisem ravno Schumacher, da bi nastudiral progo v dveh krogih, ampak kar je najbolj pripomoglo k izboljsanju casa je to, da sem videl da ob downshiftu spusca bremzo. Ja, s treningom bo vse lazje; ce utegnem, pridem tudi na naslednjo dren delat. :)

Link to post

Miha, jaz sem vozil za tabo  v R1...si prav fajn peljal za prvič. [ok] Veliko bolje od mnogih, ko boš pa še mal občutek za avto in špil na splošno dobil, se bomo pa tut že kej boril na progi. Pa ne preveč Schumacherja gledat, pa bremzo spuščat, ker po moje si tko počasnejši oz. moraš prej začet zavirat. Čim več treninga, po možnosti na kkšnih public serverjih, pa bo sigurno šlo še kakšno sekundo ali dve dol. Upam, da se vidmo na naslednji.

Goran, huda dirka! Najprej sem mislu, ko sem gledal razliko med nama, da te bom lažje ujel (in prehitel). Sem se mal približal, pa si mi spet mal ušel. No, v zadnjem krogu pa mi je le uspel...po tvoji zaslugi. 

Moram priznat, ta v teh dirkah bolj uživam, kot pa v GT3 prvenstvu tako, da komej čakam naslednjo!

Uredil - Ale
Link to post

Fantje, za Tor Poznan: kaksne case moram "naskakovat"? Da vem koliko bom moral trenirat :) Pa se to mi povejte: vozite vi s TC ali brez? Pri nekaterih progah, kjer sem probal, sem bil brez TC precej hitrejsi... dokler se ne zavrtim.

Link to post

Za čase ti približno sporočim za vikend enkrat, ko bom spet zagnal špil... Treninga premal ni nikol. :) Je pa dirka šele čez 14 dni, zdaj vmes je GT3. 

Glede TC ne vem točno za Porsche kako vpliva na čas, sam vedno raje vozim brez, Maserati ga niti nima. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...