Skoči na vsebino

3. Donington GP - 15.01.2017


PEK

Recommended Posts

timthumb.jpg

Urnik

Nedelja 15.01.2017 (dan dirke):

19:30 - Trening (30 min)
20:00 - Kvalifikacije (15 min)
20:20 - Dirka 1 (12 krogov)
20:50 - Kvalifikacije 2 (10min)
21:00 - Dirka 2 (12 krogov)

Nastavitve strežnika

Server: slo-racing.com GT4
Geslo: slogt4

Dirkalnik: Maserati GT4 (5), Porsche Cayman GT4 Clubsport (10)
Dirkališče: Donington GP (v1.15)


Vračamo se nazaj na staro celino. Pred nami je dirka na enem najbolj znanih britanskih dirkališč, dirkališču Donington. Zgrajeno leta 1931 v okolici Leicestra, ze po 8. letih zaprto za motošport in v uporabi zgolj za vojaške potrebe Velike Britanije med 2. svetovno vojno. Dirkališče se je ponovno odprlo leta 1977 in postalo sinonim britanskega touring prvenstva.

Ta dobrih 4km dolga steza pa ostaja v spominih mnogih iz drugih razlogov. Leta 1993 je na veliki nagradi Evrope, ki ga je gostila steza Donington, Ayrtonu Senni uspela ena najboljših voženj v zgodovini F1. V prvem krogu se je v dežnih razmerah prebil s 5. na 1. mesto in dirko zmagal z naskokom skoraj poldruge minute pred drugouvrščenim D. Hillom.    

Takšnih razlik med najboljšimi na naši dirki seveda ne pričakujemo.

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mark Apat - Porsche

Malce linije in setup za poršeja.   SETUP

Posted Images

Prijavljeni vozniki:

1. Janko Glavač (Maserati)
2. Aleš Kurent (Porsche)
3. Seljo (Maserati)
4. Miha Fabijan (Porsche)
5. Tjaž Brelih (Maserati)
6. Goran Tuš (Porsche)
7. Mark Apat? (Porsche)
8. Marko Kraner (Maserati)
9. Miha Valencic (Porsche)
10. Domen Gantar (Porsche)
11. Gašper Grebenc (Porsche)
12. Simon Bevčič (Maserati)

*tokrat napišite zraven še avto, da ne bo Poršov spet premalo na serverju.

Uredil - PEK
Link to post

Lahko se prijaviš do nedelje ob 18h recimo, da ne bo treba še kaj serverja štimat pred dirko dodatno. 

Setup ne rabiš prav veliko poštimat, jaz sem še vse dirke vozil na default. Ne verjamem da ti setup pridobi 0.5sec na progi, ko maš avto in progo enkrat naštudirano. 

Link to post
4 minutes ago, PEK said:

Lahko se prijaviš do nedelje ob 18h recimo, da ne bo treba še kaj serverja štimat pred dirko dodatno. 

Setup ne rabiš prav veliko poštimat, jaz sem še vse dirke vozil na default. Ne verjamem da ti setup pridobi 0.5sec na progi, ko maš avto in progo enkrat naštudirano. 

Načeloma imate prav tisti ki vedno to napišete. Je pa ob prilagojenem setupu ki si ga prilagodiš lahko dosati lažje vozit, lovit in delat mikrokorekcije ter s tem preprečit morebitne trke in spine. Ker je avto lažji za vozit pa se tudi hitreje z treningom dviguje pace torej na nek način si hitejši. tako je vsaj pri meni.

Link to post

To dopuščam seveda. Ampak po vsem treningu ko delaš setup se ponavadi navadiš avta in ti je tudi z default potem veliko lazji za vozit kot na začetku. :) 

Link to post

Kot bežen spremljevalec motošporta, bi rekel, da gre tu bolj za dva tipa dirkačev. Nekateri imajo tendenco prilagajat tehniko vožnje voznim lastnostim avta (setupu če hočete), drugi pa obratno, iščejo nastavitve avta, ki bi čim bolj ustrezale njihovemu načinu vožnje.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...