Skoči na vsebino

GT4 Fun CUP


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ker sem naveličan teh GT4 mlinčkov še iz CORA vam delim moj zmagovalni setup za Red Bull Ring. http://dl.dropbox.com/s/1anu7qbc571yjn5/zadirkosfuel.ini?dl=0 Set je za Maseratija! Bo pa potrebno

Ni problema marjan, Poljaki so pripravljeni da nam splužijo stezo.

  • PEK featured in unfeatured this tema

Gašper . Defoult setup je kr ok . Sem malce potestiral prej pa se avto prav lepo pelje . Tak kot ti je svetoval Matjaž z dovolj krogi padejo časi . In ko odvoziš dovolj krogov potem počasi začneš razumeti avto in kaj ti v bistvu ne odgovarja . Šele takrat greš spreminjat setup da je avto bolj tebi po godu . Maš pa tudi različne setupe eni so počasnejši ampak konstantnejši eni so hitrejši ampak na limitu ......... Odvisno kaj hočeš doseči in kaj te moti .

Link to post

Road-closed-and-detour-sign-at-a-constru

25.12. naj bi bila na vrsti Laguna Seca, vendar trenutno dela tam še potekajo, tako da bomo šele 20.12. izvedli ali bomo res lahko dirkali v Kaliforniji. 

V kolikor dela na stezi do 20.12. ne bodo končana, se za božič odpravimo na Donington Grand Prix layout stezo, Laguno pa obiščemo v kasnejšem terminu.  

Uredil - PEK
Link to post

Drugače pa one iz  linkov  čist OK. Lani mi je bilo všeč, ko sem/smo Tor Poznan spoznali na tem fun prvenstvu. Tako bi lahko vsakič kako progo, ki ni običajno  v sim igricah spoznali. Donington ne paše v to kategorijo se mi zdi.

Link to post
3 hours ago, Matjaž Murn said:

Original od Kunosa, ki naj bi prišla z naslednjim Porsche Pack DLCjem...

A je že kak datum kdaj bo relesan porsche pack 3? Ko sem kupil ves komplet sem za trenutek mislil kak za vraga mi ni instaliralo #3. Pa sm hitr pogrunto da ga se ni :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...