Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

mal sem zalosten. Ne vem kako je pri vas, samo ko prodajam avto me vedno prevejaji cudni obcutki, kot bi nekoga bliznjega dal v rejo oz. izdal. Moja Vectra C 2.0 turbo bencin karavan je naredila pri meni 200Kkm na predhodnjih 60Kkm in menda je res cas da se poslovimo. Ce sem posten ji nic ne manjka. Avto ima 210KM, predelan na plin poraba dinamicne voznje po hribovitih ovinkih je zadnjih 100Kkm 10.5 l/km plina. Pomoje ni dizla s tako porabo.

Je pa res da je stara 9 let..z mano pa ze 7 let, bi pa clovek rad sprobal se kaj drugega preden gre pod ruso ali pa mu odvzamejo izpit

Ponudila se je priloznost in po vsej verjetnosti grem v torek iskal novejsi avto Insignio 4x4 2.0 turbo. Zakaj? V nespluzenih cestah sem s to pametno elektroniko s celo druzino ze obstal sred ceste, ker hudic uzame gas, ko bi prevec vrtel kolesa, TC se pa ne da isklopit :(

Ker imamo samo en avto in sva od njega odvisna oba z zeno (skupaj se voziva na siht) pa se otroke do sole, jo bo treba prodat..tko je nimas kej. Pa en komadek ki je dost sekal v njej..sploh ob petkih!

 

se opravicujem za cmeranje

 

 

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Reka Kolpa. Vecta 9 let nazaj! Elektricni prtljaznik, ki sem ga zmeraj tako klel, se je odpiral pocasi...plenico je treba nahit zamenjat. Mali cvili, je panicen, zena tecna, jaz nervozen. Pomirja me sum reke in zvrgolenje pticev v drevesih. Avto parkiran direkt poleg reke...to je moment. Fanta polozim v prtljaznik na dekco, zamenjam plenico in zacne debelo gledati po prostoru. Trmast in histericen jok se umiri, rit sicer smrdi...jaz sem srecen, zena se umiri...iz radija pa:

 

Link to post

Ma imam jaz Opla v Dirt Rally pa se zajeban je. Nic nocem rect, sam  mal mi gre na jetra tole posplosevanje kako so eni avto gnoj in eni kul (VAG khm) . Zanalasc bom kupil ze ta tretjega Opla, ker mi je kul, ker nekemu avtu slovensko trzisce zbija ceno (ni zanimaja). Tko sem pocen dva opla vozu ze 7 let, zdej bom pa pocen se tretjega kupil in vsec mi je, da trg ne tripa na njih, ker se vozim skoz brez problemov, samo prav motor je treba izbrat (ne dizl). Vse je pol v pravi uporabi in pravem sevisiranju, ce pa izkoristis priliko na trgu pa lahko dobis dober avto, ki ga noben noce za dobre dnarje  ;)

 

tole je pa se iz mojega VW Hrosca

 

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ali gre pa jutri nov avto pogledat. >Cipano vectrico (bencin seveda ) z realnimi 262Km na plin bo prodajal, kupuje pa Insignio 4x4 2.0T 130Kkm, da bo domov lahk v klanc v teh cudih fazah prisel in ne bo treba celi familji spat pri Lojzzu v dolini (to steje punim). Pa baje se haldex se dobr obnese nasploh...jeba pri teh novih avtih je ker nima stange za rocno...je*** ti knofe ko se ne mores igrat po snegu.

je bela...zelo nevpadljiva..razmisljam, da bi ji vsaj streho folijal na crno. Fizolovka ima isiti dizel shitz..neko bo treba narest :D

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

jeba je ko se navezes na stvari, ki temu niso misljene..in avto je ena taka nujna potrebscina istocasno pa neka zelja.

Pa clovek misli da je to zgolj stvar, ocitno imam sam probleme, ker se bom na res tezak nacin locil po 7-ih letih svojega avta

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...