Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

pol si neko kvazi jezo in pubertetniske dvome ter nemoc obdelal in zacutil, da je pravo zivljenje tudi izven okvirov, ki si si jih lahko sam postavil...

zacel razmisljat malce bolj dolgorocno, se morda zaljubil v osebo, ki ti ji bila res blizu in te razumela...se vprasal kaj ti manjka, formiral druzino.

 

 

Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Zivljenje prizanasalo, otroci ki so bili vcasih napor, postali zadovojstvo in ponos...spet so se zacele sestavljati tiste puzzle, ko si misli da si jih nekje zalozil in ne bos nikoli cele slike uspel sestavit.

 

 

Link to post

teden je okoli, zunaj vedno bolj toplo, fasciniran sem  z naravnimi tuneli, ki jih sedaj na dolocenih cestnih odsekih zganjajo listavci s temi kicasto floroscencno zelenimi listki :)

 

 

 

Link to post

ko smo ze pri listkih in pomladi...spet spomin, ko sem star moped T12 (po domace trojka...menjal 3 brzine na rocki) doma friziral do faze da je default APN6 tudi tistega ki so dali peto brzino not spicil :)

 

cilinder 60ccm podrejan in bat z L obrocki, glavo sem brusil in nizal kompresijo na test&trial varianto, sesalne in izpusne kanale poliral..vecja diza in direkt tuba v filter zraka. Zamenjan sprednji in zadnji zobcenik....pol pa gasa po hostah vse do zbirnega mesta, ko smo rabutali cesnje. Kako lepo smo otrostvo prezivljal brez interneta in suma, ki je prisel z njim! Dejansko se mi moji otroci stari 14 in 11 smilijo, ker so to zamudili...pa ce se se tako trudim :(

 

 

 

Link to post

za danasnje standarde smo bili huligani, smo preziveli (brazgotine po kolenih in rokah ne stejejo), kar je najbolj pomembno uzivali smo mladost...ne uzivali...izziveli smo trenutek in cist polpolnoma nic mi ni zal za to! Zrabutana postana cesnja ob dobri druzbi in smeh, ko doloceni mopedi niso vzgali, ko je bilo treba bezat je bila pricless!

Pa to da smo bili bolano zaljubljeni in imeli cudne rituale zapljevenja rajs v detajle sploh ne bom omenjal ;)

 

eh ja...

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ko smo pri mopedih. Jaz sem za 50l borovnic končno dobil avtomatika. No kmalu sem zamenjal za štirko, tu pa upgradal na 60ccm, pa vilce od elektronika spredi za kak ofroad. No in kmalu sva s kolegom za Savo organizirala moped- cross. Takrat sva kar plakate po Ljubljani limala. Uff, cajti. Še pokale sva kupila in jutro je prišlo.

Pripeljejo se prvi radovedneži, pa dva avta s prikolicami iz Lukovice, in kroske gor. Seveda vse 49ccm, kot je bilo v pravilniku.

Da vidte, kako so šmekerji obračal, ko so vidl sceno, hehe.

Dirka se prične, kaka kri na savskih kuglah, ampak ni panike.... 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Ah kaj pa vem. Tempo majo tud tamali. Pa še fajn biznis so, tko da vsi nekaj "trenirajo".

No, mi smo slišal, da imajo v Kopru in okolici kar navite mopede. Je blo treba probat. Pušiona na celi črti, ?.  No, žurka v Portorožu nepozabna.

 

Uredil - mancSLO
Link to post

pol je bila za mene ena dost velka prelomnica, ko sem iz zelene narave in "svobode" prisel zivet v velemesto Ljublajno, se srecal s srednjo solo, novimi ljudmi in takrat zajbanim internatom na Taboru...

Zacetek tezek, zakljucki...ne zamenjam teh izkusenj za nic...konec koncev sem dobil v tisti sobi 10tih ljudi iz vse Slovenije res dobre prijatelje in nov pogled na svet in na to kaj zelim doseci v zivljenju.+

Res da sem upgrade te izkusnje dobil potem se v vojski, ki je bila spet pozitivna, samo res nebi zamenjal svojih let, ki sem jih prezivel za nic na svetu pa sem se iskreno in iz srca vcasih razjokal. Poberes se in gres naprej...cez cas pa vidis koliko momenta ti se manjka! Ucis se, cas prinese vse!

 

 

ja patetiko zganjam..pa kaj pol!

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

A pol si biu ti tist, ko me je mami skoz krniflala.Mi smo pa namreč bliz Lj., pa nism hotu u šolo preveč. "a oni po internatih, od doma, lahko študirajo, ti lenoba pa ne". Takrat je nisem razumel, danes mi pa vsak iz prstom kaže.....

 

Link to post

mojim je bilo cist vseen kaj se z mano dogaja...sta mat in fot imela takrat vec dela kdo bo koga bol zajebal, ker sta se locevala z mlajsim bratom, ki je imel pa nesreco in bil v bolnici v sredi, pa se je drama dogajala...tko da ja...bil sem sam down unther...se cmert nisem  k nobenmu pridt mogu, ker sta mi sla oba na zivce, sploh pa jih moje pocutje ni tangiralo spljoh...sam to vsi najstniki govorijo :D

 

Zdej je vse kul..tko da NP

Uredil - AliBuggy
Link to post

Moja dva pa pridna kt mravljice. Oči je iz Francozom celo bajto sam naredu. Men se pa še pobelt ne da. No, v ponedeljek štartam...

Ena prvih plat, ki sem jo kupil:

 

 

Uredil - mancSLO
Link to post

moj prva plata za katero sem dnar v internatu sparal in jo hotel imet in na Copovi v podhod hodil gledat, ce bo kej znizan je bila The Wall.

 

Dvojna LP plata se zdej jo ima v sobi...takrat je bila zame nadomestek starsov :)

 

Ta izsek zivljenja..ker the Wall projecira zivljenje od rojstva naprej mi je bil pa najbol hud...upostevaj, da smo takrat plate na geamofonu fural in je bil video zgolj v tvoji glavi...domislijski svet. Je pa to samo izssek, ki me je najbolj definiral tisti cas.

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...