Skoči na vsebino

1. Grobnik - 29.11.2015


Recommended Posts

Glede na tole zelo direktno linijo si zmanjšal hitrost premalo, zato je bil trk...

Res ne vemo kako daleč iz linije bi te odneslo. Recimo, da bi te čisto do desnega roba, ali še dlje - v travo, v takem primeru bi verjetno brez problema sprejel kazen. Arne bi se ti mogel namreč umakniti izven steze, da ne bi bilo kontakta.

Kljub temu bi se lahko Arne bolje znašel :P, zato bi dal jaz tole verjetno pod racing incident brez kazni za kogarkoli. (ampak moje mnenje šteje dosti manj kot Alejevo, saj ima s tem kar nekaj izkušenj)

Link to post
  • Odgovori 98
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

 

Takole, po dveh dnevih in eni gasilski cisterni piva, sem se dovolj ohladil, da podam še svoje videnje dirkaškega vikenda.   Q: Očitno se me na kvolijih drži Rossijev sindrom, saj nikakor ne

Pa še to dodam   Ni šlo za spat,pa sm na hitro naredil video prvega kroga prve dirke...   PS.

Posted Images

PEK, da ne bomo preveč špekulirali kam bi mene odneslo. če pošljem moj replay boš videl, da je bila hitrost zmanjšana na tako, da me prav dosti več ne bi odneslo in bi jaz normalno speljal ovinek ... no, pa saj tudi sam lahko preveriš na svojem replayu, bistvene razlike ne bo ;) 
 

Uredil - bofu
Link to post

Ja, sam če bi bil jaz enkrat v taki liniji pred ovinkom, pa vedel da je nekdo ob meni, bi hotel speljati ta ovinek tako, da bi bil z notranjima kolesoma na robniku, verjetno že kar čez robnik.

Če mi to ne bi ratalo, bi si vrjetno štel kot moja napaka,... (ampak bi tut vrjetno mel kakšna opravičila sam zase, tako kot jih ma vsak)

Uredil - PEK
Link to post

Seveda, se strinjam, res bi lahko zapeljal še bolj ob robniku. Po drugi strani je pa na zunanji strani, ko sva bila oba na apexu, še za štiri širine avta praznine ... jaz pa pol metra od robnika, kaj pa to? :D 

Link to post

Mene prav nič ne moti če je to popravljeno na racing incident. Zato tudi nisem reportal nič.

Vsak po svojih močeh probal zvozit, pa se pač ni pošlo. Pr tako high speed ovinkih je kr težko neki manevrirat.

Link to post
pred 5 minutami, bofu je napisal:

Po drugi strani je pa na zunanji strani, ko sva bila oba na apexu, še za štiri širine avta praznine ... jaz pa pol metra od robnika, kaj pa to?

Jaz bi imel isto opravičilo sam zase. :) 

Uredil - PEK
Link to post
pred 21 minutami, bofu je napisal:

Seveda, se strinjam, res bi lahko zapeljal še bolj ob robniku. Po drugi strani je pa na zunanji strani, ko sva bila oba na apexu, še za štiri širine avta praznine ... jaz pa pol metra od robnika, kaj pa to? :D 

Pozdravljeni sem nov na forumu in kot velik poznavalec dirkanja saj spremljam F1 več kot 50 let sem si rekel, da se končno vključim v vaše debate.

Zadeva je seveda zelo delikatna, vendar, ko dobro pogledamo se stvari hitro razjasnejo. Dirkač belega avtomobila bi mogel pustiti več prostora, saj kot pravi uporabnik bofu je le ta imel 4 avtomobile prostora in ne-bi seml z glavo skozi zid, saj je bil z avtomobilom zadaj med samim ovinkom. Po ne-pisanem/tihem pravilu je namreč med dirkači že mnoga leta, odkar pomnim, dogovorjeno, da če en dirkač vzame notranji apex, mora drugi vzeti zunanjega in tako nastane dovolj prostora, tudi za 4 avtomobile, da ne pride do incidentov.

Lep pozdrav.

Uredil - KmeckiPoba
Link to post

Mahhhhh ne vem no......Arne je že zajeb.....ker mu je pustil levi plac pred ovinkom,v ovink prideta skupaj,oba približno z isto hitrostjo.

Meni se mizdi bolj to ,da je arne "pozabil".da ima enga vštric z njim!!!!Res je,da je šel bofu malo vn iz "idealne linije "...sam tam je nastala nova "idealna linija dvoboja",kjer arne tam ne more tako it ,ker ni več sam in ga presneto dobro vidi ob boku.......zame navaden icident,oba malčk kriva

Je pa to bolj moj vidik,kako naj bi se "logično" odvijalo,ni pa rečeno da je to tudi pravilno:)

Uredil - baty
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...