Skoči na vsebino

4. Zandvoort - 27.12.2015


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 58
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

        &#13

Urnik 27.12.2015 (dan dirke): 19:30 - Trening (30 min) 20:00 - Kvalifikacije (20 min)

Marjan Koderman- enga od telih

On ‎24‎.‎12‎.‎2015 at 17:58, terga je napisal:

Samo tolk da veste, vsaj pri mercedesu je hitrejša opcija ABS=OFF...za bolj izkušene

Bo držalo, ja. Par krogov brez ABS in po tem po ponovnem vklopu takoj popraviš za 1 sec na RSR :D.

Ps.: a auto shift pa blip imate vklopljen oni, ki prestavljate na volanu?

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
Link to post

Jaz se oproščam za zmedo, ki sem jo utegnil ustvarit. Po kvalifikacijah sem opazil, da sem sam na serverju. Sicer ne vem zakaj se je to zgodilo. Upam, da me ni kdo banal nalašč.

Ko sem se nazaj joinal v upanju da bom uspel na dirko sem opazil, da sem sredi grida parkiran in sem se takoj odstranil z dirke.

No, sem končal z AC. Nimam jaz časa za te bedarije.

Uredil - MarkoP
  • Upvote 1
Link to post

Ko se je to zgodilo mi je tudi gorivo čisto napačno računalo. Za 11 krogov je hotel več kot 40 litrov.

Res sem znorel. Organiziram celo familijo, da odvozim dirko, če ne drugo za število. Popoldne zanemarjam vse okoli sebe, da malo treniram. AC pa zataji na koncu. Bi zdaj Štefkotu to z veseljem razložil.

Pa še to. Kej ste to videli ,da se joinaim nazaj in me da na sredino grida ? Še več. Najprej gre kamera malo okoli, da se ti sanja ne kaj se dogaja. To je Štefko opisoval kot prijetno uverturo. Bravo. Bravo. Bravo. Še dobro da me ni dalo gor ravno ko mimo švigate.

Res sem jezen.

Uredil - MarkoP
  • Downvote 1
Link to post

nekdo se je vmes res vozil po progi, ko smo bili na gridu.
r1 me je vrglo iz serverja. takrat sem bil p2 (screenshot s končnim časom velja)?=P
r2: kurent proba izkoristit odprta vrata, ampak je bil predaleč zadaj in mi zbije rit. 4WD saves the day. drugo polovico dirke sem bežal zupanu, ampak sta z bončno v zadnjem krogu prišla pred mene zaradi moje napake =/

Link to post

@MarkoP in kompanija. Jaz sem pa rekel, da uletim kot izkušeni na dirko direkt. (familija ne more verjet, da brez treninga[it])

Dve izkušnji na zadnjem mestu skoraj pa še rigajočega Selčana sem nabasal. Se mu je itak mudilo na drugo dirko, tako da naj mi bo.

Link to post

O perfektno, res. Mal sm Gorana "spodbujal" v R1, pa na koncu Miha počakal, da sva mela kaj za počet do izteka. V R2 je blo tud kr pestro. Na koncu divjanje za Maticem in beg pred Mitjo. Na koncu sm itak zaf00kal in moral priznat premoč Bonči :)

Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...