Skoči na vsebino

3. ADAC Rallye Deutschland (10.9. -15.9.)


Recommended Posts

Mislim, da ste organizatorji, oziroma zapisnikar, naredili napako.

V tabeli točkovanja manjka Sašo Petrič aka Lojzze, ki je bil v Monte Carlu četrti in je tam kasiral 13 točk.

Najprej sem nislil, da se je odpovedal dirkanju, vendar vidim, da zdajle spet vozi po Nemčiji.

Link to post
  • Odgovori 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najdaljša preizkušnja v sezoni se hitro približuje. Hitri asfaltni odseki, kjer so pomembni koncentracija, znanje, natančnost in sreča, sestavljajo ADAC Rallye Deutschland. Pričakujejo se izredno nape

Bravo Lojzze! Sicer mi ni všeč, ker si mi ukradel podium, ampak jebat ga   Kam je pa kej @FEHIM! poniknu?

da se ne bomo okrog assistov preveč pregovarjali prilagam skrinšot kaj imam oz. nimam vklopljeno  

Takole. V dveh dneh odpeljal vse stage. Čist sem zdelan - to je kar preveč. 

Vmes smo bli z AliBuggyjem in Darjan87 vseskozi v razmaku dveh sekund. Noro! Na koncu sem še malo stisnil in prišel celo na stopničke skupne razvrstitve (če ne bo danes seveda še kdo hitrejši).

Tole je men čist preveč - ker do včeraj nisem mel časa vozit, se potem preveč na kup nabere. Bo treba naslednji rally si mal bolj razporedit.

Link to post

Bravo Murn...mene je tud zjebal tole, ker sem v enem kosu odlejal od HP6 do konca in se mi je poznalo da sem na HP19 ze delal take zajebe ko je koncentracija popustila, najvec zaslug ima pa moj volan, k ini hotel shiftat na gor... grrr..., je pa sedaj ze saniran in pripravljen na naslednjo preizkusnjo ;)

Bravo za podium...sej mislim da nihce vec ne pride vozit in je to kar to...nekam se manjsa stevilo voznikov kar ni cist kul...pol smo pa se razbiti po klasah... :(

Link to post

Ewo fertik. Proti koncu sem bil že čist božično razpoložen ob vseh teh lučkah po armaturki 8). Šlo mi je kar uredu razn ene same etape,ki pa se je na mojo žalost ponovila 5x :P in sicer Oberstein da mu [cenzura] vse po spisku! Zadnji Frauenberg mi je šel odlično do zadnjega spusta kjer sem na bremzanju zajebal vse ,kar se je zajebat dalo,rotacija,maline,presekana guma hvala kurcu da je bilo to blizu cilja,drgač bi se mi utrgalo :D Brez teh oslarij bi mogoče Simmonitiju malo bolj zagrenil to dirko,fizik je pa itak vesolc. Čestitke obema za izjemno predstavo in se vidimo v Wales-u

Link to post

Priznam, da me je stiskalo, ko sem spremljal tvoje čase na posameznih progah. Večino dirke si odpeljal s približno enakimi časi, kot so bili moji.

Zgleda, da so samo malenkosti odločile v mojo koreist. Čestitke za borbenost, ki si jo prikazal do konca.

 

Link to post

Lojzze, hvala ker si Murnu preprečil podium.

prckas a...kdaj ti je pa Murn na zulj stopu :shock:

 

Lojzze drugace pa cestitke tudi z moje strani, verjamem da so bile tiste maline mamljive in moral si bit res trden v sebi, da si se jim uprl ;)

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...