Skoči na vsebino

3. ADAC Rallye Deutschland (10.9. -15.9.)


Recommended Posts

Bomo vidl kok bomo s pawksom izenačeni. :D

Drugače pa super glede strani. Upam da je tudi v ligaški smeri kaj porihtanga da bomo lahko enforcal driving assiste. :)

Pawks ima v na prvi progi trenutno svoj najboljši čas 5:47, tako da mi počasnejši raje lovimo en drugega, kot pa njega. Če ne bo odstopil, bo verjetno spet zmagal s precejšnjo razliko. 

Link to post
  • Odgovori 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najdaljša preizkušnja v sezoni se hitro približuje. Hitri asfaltni odseki, kjer so pomembni koncentracija, znanje, natančnost in sreča, sestavljajo ADAC Rallye Deutschland. Pričakujejo se izredno nape

Bravo Lojzze! Sicer mi ni všeč, ker si mi ukradel podium, ampak jebat ga   Kam je pa kej @FEHIM! poniknu?

da se ne bomo okrog assistov preveč pregovarjali prilagam skrinšot kaj imam oz. nimam vklopljeno  

Evo, jst sm že konču...sm zgodn, k vidm da sm zaenkrat edini... :)
 

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz...omembe vredna napaka edino na SS9 semizdi, k sm mal prepozno zaviral...ampak je šla na srečo sam kšna sekunda al pa dve... :)
Drgač pa sm biu kar mal presenečen k sm na kar parih brzincih nehote popravu osebne rekorde... :o
 

Se pa vidi da je v nemčiji F2 zlo bližje kot na drugih rally-jih...pričakovano, k tisto leti kot sneta skira po ravninah...me je kar strah k se probam s tistm pelat, kej bi blo šele v resnic... :D

Uglavnem lep rally, se vidmo v walesu...se že zdej bojim tistih neravnin in kar vidm kako bo letelo po zraku in v grapo... :|

Srečno vsem, ki še niste odpeljal... :)

Edit:
Simmoniti, lih na prvi progi me je presenetu cajt, zdej je 5:46 pa neki drobiža...če bi lovu rekord bi se pa dalo še kšno sekundo, dve dobit sigurno... :)
Lojzze, sej ne norim tolk... :P drgač vidm, da maš tud ti na par progah zlo dobre cajte - pomoje mal premal voziš, drgač bi ble to hude borbe semizdi... ;)

Uredil - FiZik
Link to post

Tud jaz sem prifural do konca, sicer brez kakšnih izletov s proge, vendar z uničenim turbom in zavorami, ter precej obtolčen od obcestnih kamnov.

Sedaj imate tisti, ki še niste peljali, nekaj več maneverskega prostora, ker so kamni malo manjši.

Še dobro, da je bil po SS16 servis, drugače ne verjamem, da bi šlo še naprej, ker se je že precej kadilo spredaj.

FiZik, lepe čase si postavljal skozi celo dirko, pohvaljen.

Link to post

no pa sem koncal sicer malo nesrecno a vseeno...Zaradi tehnicnih tezav (upshift na volanu je zacel zajebavat) sem naredil ene par stal na koncu in ko sem imel avto ze dodobra sesut ni bilo vec kaj dosti sans za dobre case, saj je na bremzanjih sel kar po svoje, lucke so pa ze gorele za motor in hladilnik :(  Uspel sem tudi jaz postaviti svoje osebne rekorde na par progah in na eni celo 5 mesto v skupnem :)

 

Vsecen rallye, ceprav mi ni jasno kako se je avto tukaj neprimerno bolj uniceval kot v Grciji. Sploh nisem imel kaksnih vecjih izpadov pa je bil avto fajn za popravit....Ostali ki se vozite, sploh F2 ...cuvajte avto, ker ko prides do tocke brez povratka v poskodbah, je voznja F2 skoraj samomorilska izkusnja ;)

 

tukaj je zacelo iti samo se na slabse:

C17E022E1A4FEF7663B1E61ADE0CC61F96100519

Nekak tko je bilo osvetljen nisana spredi ze dolg ni vec :)

0DA6F94D104F42E3F5BB5AAD75470A7966D539C2

tko pa ko je bila stvar se cela ...

 

064B31C90790A40013D54A42EB5FEABC1ECB12D1

 

Nic...bo treba biti drugic bolj previden in vzeti manjsi riziko..pa tale desni shifter bom mogu se mal bolj permanentno zrihtat, da ne bo spet strajkal med voznjo.

@Kmox: sem mislil da se bo dalo na konc se kaj narest pa si bil prehiter...cestitke!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Wohooo :D Celoten rally bil z Arnejem v +/-10sec! Nor boj je bil, nekaj napak seveda naredil, povsem nepotrebnih. Proti koncu še ena bedarija, ki me je stala kar nekaj sekund, a sem po Arnejevi napaki na HP16 ostal v stiku z njim, nato pa na zadnjih 4 HP gas do konca, vožnja skoraj brez napak, v boj se je iz prvega mesta priključil še AliBuggy. Na koncu zdržal in zaenkrat prevzel vodstvo v F2 s prednostjo 7,6sec 8)

Link to post

Neprimerno lepše se obnaša WRC napram F2. :D Za dailiya 3 dni nazaj sem bil z Fiesto 10 sec za tabo pawks, pa nikol ne vozm WRC.

Sej to ja... WRC je igračka napram F2... :)

Drgač pa ja...k vsi omenjate vidm da sm tud jst pozabu o tem napisat...

pri popravilih sm na tem rally-ju prvič sam razporejav cajt na elementih za popravt...turbo se je neprimerno bl kvaru kot ostale stvari tku da to je bla prva stvar, pol pa razporedit na preostale stvari...če je še kej ostalo ja... :) uglavnm večinokrat je šu avto še zmer lepo pokvarjen s servisov,... :D

Link to post

F2 res dosega velike hitrosti in v Nemciji kjer je teh odsekov kar nekaj in potem pribremzanje na skoraj nulo in v 90stopinj ovink je proloznosti, da ne ocenis ustrezno tocke zaviranja ali pa jo premocno pohodis pri visokih hitrostih ali na mokri cesti kar nekaj. Tudi same ravnine kjer so hitrosti velike in so vkluceni skoki so problemtaicne, ko enkrat malo (pokvarjen ali ne) avto zacne nosit.

V bistvu tokrat sploh nisem nobenga gledalca snel ali pa dobil kak drug fiksi pribitek (na koncu enkrat +14S) sem pa ravno na teh ravninah imel izzlete, ker me pri seklanju (bremzanje ali velika hitrost) ni uspelo avta umirit. Ocitno sem imel samo jaz te tezave v F2 klasi, ker ali sem imel dober cas ali pa me je pometalo s ceste. Ko si ene dvakrat izven pa imas ze lepo stjunan avto :)

 

Pawks ti si pa res cista klasa zase, neverjeten obcutek...drugic moram isti avto vzet bo se bolj zanimiv ko bom videl koliko dejansko zaostajam :)

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Men so pa ravno tiste flatout sekcije najboljše. Avto se je obnašal tako kot se mora, bilo je samo na meni, da nišanim linijo brez da bi odbijalo po travi. Čeprav nekje je biu kr pro moment... nevem na kerem stagu, ampak po eni manši ravninci mimo gledalcev ga zbašeš do 6 brzine, pol je pa desno 4 čez pukl mimo enih bal in acute right odzadi, tam sm prletu pa mal cuknu, odneslo rit že pri tistem desnem in lih lepo prletu naslednega poravnan za naprej. :D Semzdi de je to na zadnjem HPju zadnja 2 ovinka.

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...