Skoči na vsebino

2. Acropolis Rally of Greece (27.8. - 1.9.)


Recommended Posts

  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, odpeljal vse do konca. Moram rečt, da sem bil kar vesel, da nisem avta preveč razbijal. Enkrat mi je zadnji del tik pred ciljem zapelo v kamen in sem na ravnini naredil 360 obrat. K sreči brez po

ekola...odpeljal do prvega servis stage-a. Prva proga je sla lepo dokler me na polovici ni sovoznik "razveselil" in oznanil  "right tyre puncture"...seveda sem molil boga, da se je zmotil (sem cisto n

Karavana Slo-Racing Dirt Rally prvenstva se po hladnem Monte Carlu seli v žgočo kamnito Grčijo, kjer bo preizkušena vsaka posadka kakor tudi vozilo. Po petkovih popoldanskih kvalifikacijah voznike ča

Evo, odpeljal vse do konca. Moram rečt, da sem bil kar vesel, da nisem avta preveč razbijal. Enkrat mi je zadnji del tik pred ciljem zapelo v kamen in sem na ravnini naredil 360 obrat. K sreči brez poškodb in naprej v cilj :D Nato spet malo bolj previdno. Z AliBuggyjem sva bila zelo blizu. Na enih stagih sem nekaj pridobil, na naslednjem spet izgubil. Predzadnji stage šel na streho in v maline +15s. Tako sem rekel, da je sedaj pa konec. A vidim na koncu, da je tudi Ali naredil neko napako, ker sem v bistvu kljub tej napaki pridobil 8 sekund.

Zadnji stage sem šel pa na polno kolikor je dalo. To se je obrestovalo, saj sem v cilj prišel kar nekaj sekund pred AliBuggyjem. Žal to ni zadostovalo, na koncu sem zaostal za 3 sekunde. Bravo!

Tule pa še posnetek enega izmed stagov.

Link to post

No, pa sm tud jst prleljav do konca... :)

Morm rečt, da je šlo dokaj gladko vse skozi...na SS2 mi je enkrat mal narasu utrip, k je šlo dokaj hitro in je blo že zlo blizu roba ceste, ampak je šlo na srečo lepo skoz... :) drgač pa ena omembe vredna napaka je bla na SS5, ko me je zavrtelo, ker sm z zadkom šu mal preblizu roba - tle je šlo okol 5 sekund...

Sm pa hotu nardit posnetk te napake na SS5 iz replaya s fraps-om, prtisnem F9 in vse skup zamrzne...:S...resetiram komp, in grem hitro nazaj v igro pogledat če lahk igram naprej in sm vidu, da morm SS5 še enkrat odpeljat - cajt prvič je biu 4:05, za stotinke nevem točno...tku da mojmu skupnemu cajtu je treba dodat 5s, ker drugič sm peljav 4:01...

Drugače pa avta se ni dalo do 100% popravt na nobenmu servisu, je pa blo dost blizu ponavad tku da ni blo panike... :)

So mi pa teli brzinci v grčiji kot dan in noč...Anodou farmakas in vse izvedenke iz tega so mi zlo všeč, sploh tist del s serpentinami - tle se da lepo na zihr peljat z dobrim cajtom.

Perasma platani in izvedenke iz tega mi pa nekak ne sedejo...tle je treba res previdno vozit če se gre na zihr...če bi tle na cajt vozu je pa skor mal loterija že... :)

Mislu sm prlimat kšn video, pa ga nažalost ne morem...za naprej sm tud fraps rajš izklopu...

Uglavnem fajn rally, komaj čakam naslednga... :)

Aja, zdej nej bi hmal finske proge pršle v igro ane...se bo tud ta rally vrinu v prvenstvo a? :)

Lp

Link to post

Respect Pawks...tole kar si pokazal je res vredno vseh cestitk....se dobro da nisi F2 klasa bi predcasno obupal   ;)

Morm rečt, da nism sigurn če bi lahk biu tku konkurenčn v F2...ta fiesta je res igračka napram skor vsem drugim avtom v igri, res se lepo vozi. Sm pa sprobavu 306 v monte carlu al pa nemčiji naprimer - to je prav divje za vozit...pospeški skor tam tam, hitrost krepko višja, pa sploh pr višjih hitrostih zlo nemirno...sej bi se dalo kej z nastavitvami poštimat, sam se nism še igrav dost s tem... :) sm pa prejšn monthly event pelju s 306 - sm se razbiv v nemčiji k sm pr kšne 200km/h malenkost s ceste zapelju in končal v drevesu s totalko... :D

Uredil - FiZik
Link to post

...je ze vredu...alienu, ki je se skromen povrh se ne sme nic verjet ;)

Nastavitve tokrat na F2 tudi sam nisem nic rihtal....za razliko od Monte Carla, kjer sem malo dif pa gear ratio znizal, sem bil v Grciji popolnoma defaulten, ker se tudi sam nisem imel casa ukvarjat s settingi in sprobavat razlicne kombote. Mi je pa Simmoniti povedal, da v Grciji je bil z F2 kar konkurencen svojim WRC casom, tako da mu kar verjamem in sem preprican da bi ti F2 sla prav tako dobro v Grciji kot Fiestica...te drugace tudi na online eventih videvam tam nekje visoko kot Simmonitija...sta kar klasa zase.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sej cajti F2 pridejo kar blizu WRC-ju, to se strinjam, ampak le ko ni napak - teh se pa vsaj jst dosti lažje izogibam s Fiesto kot F2... :)
Ja, s Simmonitijem se kar dostkrat "srečujeva" predvsem na daily eventih.. So pa tisti najboljši zame še svetlobna leta spredaj - predvsem na makadamu.
Drugače pa ja, na mojo srečo Simmoniti v tem prvenstvu vozi slabši avto... :)

Link to post

Sej cajti F2 pridejo kar blizu WRC-ju, to se strinjam, ampak le ko ni napak - teh se pa vsaj jst dosti lažje izogibam s Fiesto kot F2... :)
Ja, s Simmonitijem se kar dostkrat "srečujeva" predvsem na daily eventih.. So pa tisti najboljši zame še svetlobna leta spredaj - predvsem na makadamu.
Drugače pa ja, na mojo srečo Simmoniti v tem prvenstvu vozi slabši avto... :)

Mislim, da si ti precej blizu tem "svetlobna leta spredaj ", kot mi ostali. Ko sem te na Steamu kliknil za frenda, sem to storil zato, da bi videl, kakšne čase dosegaš na posameznih progah in kakšen je tvoj rang. S Fiesto WRC si povsod nekje pod 10, oziroma tvoj čas je nekje 5 do 10 sekund boljši kot moj. Zato sem že pred zaćetkom tega grškega rallyja vedel, da te ne morem prehitet, lahko sem samo odpeljal kolikor toliko optimalne vožnje brez nesreč in čakal, če morda narediš kakšno napako ali dve, če ti poči guma itd...

Sem si že pred tvojim začetkom izračunal, da bo glede na tvoje čase v svetovnem rangu tvoja prednost na koncu okrog 180 sekund, kar je 3 minute. In nisem se mnogo uštel.

Lahko rečem samo "kapo dol" za skupen čas, ki si ga dosegel tako v Grčiji, kot v Monte Carlu.

Bi pa bilo zanimivo, če bi bilo v tem prvenstvu dovoljeno dirkati z B Grupo (4WD), ker so avtomobili manj stabilni kot WRC in hitrejši. Upam, da bo še kakšno prvensto kjer bo tudi ta opcija.

 

L.p.

Link to post

Bomo vidl. Z 20 ljudmi se neda velik čarat. Glede na to, da se je RBR vleku še 10 let, pa če mamo 1-2 prvenstvi take sorte na leto, pride na vrsto. Samo če se gremo neke simulacije, naj bo tut časovno simulirano. 2010 pa F2 sm dau skupi samo zato ker 2004 WRC opcije še ni, 2000 pa sploh planirana ni, sodeč po leakanih slikah, kar mi para srce, ker... Come on, Impreza, 206 pa Corolla. :D 1970 je v našem primeru bolj za zajebante, ala historic klas, samo ker nas ni dosti, nebo nič. Lahko bi se naredilo pa nek prequali, pa se limitiralo število tekmovalcev v najvišjih grupah, a o tem takrat ko bo več klas navoljo iz podobnih obdobij.

Lahko pričakujete skupke (Če bodo na voljo):

  • Group B, Group B RWD, 1970
  • Group A, 1980 RWD
  • WRC 04, F2
  • WRC 15, WRC 10, R5, R4, R3, R2, R1

Lahko bo pa neko Ultimate Dirt Master varjanta ina se bo v sezoni še kak RX pa HC odpeljalo, ampak to je že Ken Block varjanta pol. In za zdaj tut še contenta ni dosti.

Link to post

Simmoniti, sej s Fiesto še nekak gre...s temi svetlobnimi leti sem nekako mev v mislih bolj random daily evente...posebej sm si zapomnu kšn tedn nazaj daily z BMW M3 RWD na sweet lamb če se ne motm - nevem če sm se na trening vožnji prvim prbližav na manj kot 30 sekund...res mi ni blo jasno kje se da to dobit...k sm šu zares sm se itak razbiv k sm pretiravav... :)
Drugače pa cajti v svetovnem rangu so eno - tam se gre lahk na mrtvo,  tle je treba pa mal bl na sigurno vozit...je pa tku kot sm že omenu odvisno od posameznega brzinca kolk ta "na zihr" vpliva na končni rezultat.

Se pa strinjam, da bi blo fajn tud B grupo vklučt zravn ja... :)

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...