Skoči na vsebino

2. Acropolis Rally of Greece (27.8. - 1.9.)


Recommended Posts

jaz sem zdej po treh dneh nespilanja in po patch zagnal spet in sel malo probat....me malo skrbi da se ti bom hitro pridruzil v robidevju, ker trening ni zgledal prevec obetavn. Sem raje kar nehal...zdej pa ne vem a je pavza naredila kaksen hendikep ali je patch kaj spremenil ali pa je vse skupi samo placebo in zivcki pred tekmo...kakorkoli ze, tale rally po grciji bo pomeje imel kar velik osip...sploh zaradi veliko nocnih :)

Link to post
  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, odpeljal vse do konca. Moram rečt, da sem bil kar vesel, da nisem avta preveč razbijal. Enkrat mi je zadnji del tik pred ciljem zapelo v kamen in sem na ravnini naredil 360 obrat. K sreči brez po

ekola...odpeljal do prvega servis stage-a. Prva proga je sla lepo dokler me na polovici ni sovoznik "razveselil" in oznanil  "right tyre puncture"...seveda sem molil boga, da se je zmotil (sem cisto n

Karavana Slo-Racing Dirt Rally prvenstva se po hladnem Monte Carlu seli v žgočo kamnito Grčijo, kjer bo preizkušena vsaka posadka kakor tudi vozilo. Po petkovih popoldanskih kvalifikacijah voznike ča

Evo, prva dva staga odpeljal. Sem šel kar bolj previdno in nič kaj veliko riskiral. Mislim, da nisem nič kaj veliko poškodoval dirkalnika. Sploh na drugem stagu sem pazil, da nisem ostal brez luči. Še krvavo jih bom potreboval za naslednje stage. Na prvem stagu sem imel pol minute pred vajtosom, na drugem ga pa že ni blo več...

Tole bo še veselo. Tale Grčija ne dopušča veliko napak...

Link to post

Mater no...ne vem a sem se zdej zbudil zaradi rallyja al zarad mocne lune sam sem sel kar dol v moj podrum, da mal odpeljem kaksno za sprostitev :shock:

BTW: a se lucke ce jih zbijes ne setirajo navkljub temu, da ni se servisnega stagea...isto kot guma?

Link to post

ekola...odpeljal do prvega servis stage-a. Prva proga je sla lepo dokler me na polovici ni sovoznik "razveselil" in oznanil  "right tyre puncture"...seveda sem molil boga, da se je zmotil (sem cisto na rahlo omejek zapel) a kuracpalac njegove napovedi so se v zadnji tretjini izkazale za vec kot resnicne, ko so zaceli kurenti z zvoci cinglat od uzadaj .... adijo guma...zdravo drsalnica :S

Nema...ako pades padi hrabro... gremo naprej. Pricaka me prva nocna in je sla ok, seveda sem bil napsihiran od prej, ker sem moral cuvati tako gume kot luci. Ok odpeljano sicer z zadrzkom a brez nesrece.

Ker se pred servisom seveda ne konca in ker stremimo k realnosti je potrebno izkoristiti real time noc in luno kot je sedaj, ko pogledam cez okno ( 3 am)...gremo na naslednjo dolgo nocno :)

Clovek ne more verjet...kot dejavu iz prejsnega rellyja ista finta....popolnoma isti ovinek kot prvic s tem, da me je zarad resevanja luci in zaradi panicnega bremzanja sedaj odneslo na drugo stran v jarek, kjer sem nabral dnevno kolicino C vitamina v obliki prasnih malin in ocitno zaradi tega uspel zlesti dokaj elegantno ven, brez da bi dobil fiksni pribitek na casu in vseeno prilesti v konec in servis stage, kjer sem z malo manj veselja ugotovil, da avta ze ne morem vec popravit 100%...WoooHooo :D

To je za enkrat to...stay tuned

P.S: hint....nocne maline so boljse ker niso sparjene :P

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Takole. Odpeljal še dva nočna SSja. Prvi nočni je šlo na začetku bolj hitro. Potem sem šel pogledat te maline, ki jih vsi tako hvalijo in ugotovil, da še niso zrele. Ker so bile luči hvalabogu še cele, sem se naprej peljal bolj počasi. S tem sem izgubil kakšnih 10 sekund. Na koncu sem bil 3 sekunde počasnejši od AliBuggyja, kar me je precej presenetilo. Sploh, ko sem videl, da se je nekaj zgodilo Fehimu, ki je že krepko minuto zadaj v WRC dirkalniku.

Dirkalnika že nisem več na 100% popravil, ampak vsaj luči sem imel in volan naravnost. Nato sem odpeljal še prvi takratki nočni stage, ki je šel kot po maslu. Šel sem precej na ziher, ker je še en nočni za odpeljat. Naprej bom verjetno vozil v nedeljo.

Srečno vikendašem, ki se bodo spustili po teh zajebanih nočnih serpentinah.

 

Matr sm klel, ker nikakor ne moreš normalno ven pridet. Z ročno mal zarotiram, pol pa sam še bočno drsim, dokler se skor ne ustavim in me potegne ven...

Link to post

Vsec...ja kot gledam na dirgame.com WRX nekaj zaostajajo za F2 sceno...kaj se to dogaja v Grciji...Fehim?

Murn...ti pa ne vem kaksne mas to privilegije, da te spustijo s proge preden v servisni stage prides....gres predcasno na piwo in komisijo s sabo odpeljes, kar priznej :P

 

Drugac pa res zajeban rally in napakice te tokrat lahko drago stanejo...dosti vec taktiziranja. Murn vsec mi je trenutno najino rivalstvo...zelo vsec....me zanima kako hitro naju bojo postavili na realna tla.

 

Link to post

Odvisno, kaj so realna tla. Sem najprej za trening odpeljal Kathodo Leontiou s Peugeot 306 Maxi, ker me je zanimalo, kje bi bil, če bi vozil tega

in prišel v cilj s časom 6:30 on nekaj stotink. Nato sem odpeljal z Minijem WRC prve tri proge in v prvem servisnem intervalu vidim,

da avta ni več možno 100% popravit. Prav, bomo šli malo počasneje. Nato sem odpeljal malce bolj previdno še dve progi do naslednjega servisa in

glej, zdaj lahko avto spet popravim 100%. AliBuggy, ko pride na dirko Pawks666, nas vse postavi na realna tla s svojimi časi. Prepričan sem,

da bo spet prvi s precejšnjo prednostjo.

Link to post

Ja za Fizika sem vem da je favorit, je pa dejstvo, da je nekaj peljati trening nekaj pa ligo...casov ravno ni za primerjat. V ligi ni restartov in moras kar precej taktizirati, ce zelis pred servisom karkoli pametnega narest...no vsaj jaz...da ne govorim da se mi je prvi stage od zivckov kar noga na gasu tresla  :D

 

 

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...