Skoči na vsebino

2. Acropolis Rally of Greece (27.8. - 1.9.)


Recommended Posts

Prva dva sm odpelav. Neskoncentrirano, sicer brez poškodb. Se še navajam very early sovoznika in novega FOV, nočne bom počasi. Avto se obnaša tako kot hočem in upam da speljem zadevo skozi.

Link to post
  • Odgovori 60
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, odpeljal vse do konca. Moram rečt, da sem bil kar vesel, da nisem avta preveč razbijal. Enkrat mi je zadnji del tik pred ciljem zapelo v kamen in sem na ravnini naredil 360 obrat. K sreči brez po

ekola...odpeljal do prvega servis stage-a. Prva proga je sla lepo dokler me na polovici ni sovoznik "razveselil" in oznanil  "right tyre puncture"...seveda sem molil boga, da se je zmotil (sem cisto n

Karavana Slo-Racing Dirt Rally prvenstva se po hladnem Monte Carlu seli v žgočo kamnito Grčijo, kjer bo preizkušena vsaka posadka kakor tudi vozilo. Po petkovih popoldanskih kvalifikacijah voznike ča

Zakluču. Občutek sm meu da sm zmeri bol tišau in riskiral. Na eni nočni sm šou na streho, sreča nazaj na kolesa, drugače problemov ni blo. Avta se že na polovic ni dalo dokonca popravlat, na tretjem dnevu že jebe polosovina, podvozje in menjalnik. V zadnjih 3h brzincih sm mal utrujen že pa pohlepn, enkrat še čez streho letu pa enkrat direkt u kamn nabil. Sred zadnga brzinca je reku sovoznik "The car feels odd.". Ma nemoj, čej blo zvit kot porkamadona.

Uglavnem, dobro sm to sestavu, utrujajoče. Odpeljal sm po svojih močeh, ni ravno konkurenčno. Blo je pa kar ene par flatout "Ojojoj" momentov ko so bli milimetri al pa po dveh pr 160. :D

Lady of the night.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Bravo Ali pa ti je spet ratal! Grem peljat jaz danes ker se pocitim tako olimpijsko in z zanosom lepo odpeljem prvo nocno HP4 in seveda nadaljujem v nalednjo nocno HP5 v pricakovanju kako lepo pazim na avto in ker je po nocnih ze servis, bo avto mogoce celo na 100% ko odpeljem do konca.

Seveda je bil trenutek sanjarjenja prelep, da bi bilo res in moje perverzne zelje so bile hipoma kaznovane in sicer me je na hitrem delu zapel grmicek in me pometal po cesti ter poslal direkt v maline po prvi fiksni pribitek 15s. A to se ni vse... "ce poklicete takoj" dobite se brezplacno poceno zadnjo (spet desno) gumo ter razbite/poldelujoce luci!

Jupi!!! Privlecem se poklapan skilas in zvonckajoc v cilj in dejansko sploh ni bilo tako grozno po popravilih kot sem pricakoval da bo...ene par sliderjev je bilo se na okol 95 8)

Ker sem bil jezen in ker bo kot kaze mal na tesno s casom do torka sem sel odpeljat na dusek se naslednji dan in sem tako notri padel, da sem se sele proti koncu zdrznil..."Ej Ali, bolj previdno stari...ni tole trening in ni resetov!!!!"...srecno sem odpeljal brez nocnega nesrecnega pripetljaja do novega servisa in sem tokrat skoraj z vsem na 100 razen auspuh je rekel da bi rajs se mal Remusa oponasal ;)

 

Jutri pa se drugo polovico....

Uredil - AliBuggy
Link to post

ka je blo z mano vas zanima ? Na prvem SS-u sem pou proge pelu dost hiter zlo lepo.. sm tam grmovje mal zahaklu je šla guma.. sem tist popravu minut pa pol.. pol sm se pa 3x čist počasi v ovinek pelau mal zahaklu notranji del pa lepo u publiko se skotaliu.. in tk je šlo use 3 stage zato sm pa pavzo uszeu pa upam da bom lahka zdej mal bol lepo pelau ne pa da se na kamenčkih razbijem drugje pa lepo pelem

Uredil - FEHIM!
Link to post

Eto, sem odpeljal celoten, za mene najlažji rally od vseh štirih, ker ni spolzke podlage in asfalta. Avto je ostal cel, edino turbina in zavore so še vedno v okvari. Že po prvem dnevu sem videl, da avta ne bo moč v celoti popraviti, zato sem vozil previdno, kolikor se je dalo. Nesreč ni bilo, sem in tja sem se je sicer belo zabliskalo, ker je bil kak kamen ali bankina preveč blizu, vendar hujšega ni bilo. Škodaj je le, da tile WRC-ji tule ne gredo prav hitro.

 

rgJEW1G.jpg

Link to post

Pa se jaz koncal...danes na dusek odpeljal drugo polovico, kar je verjetno botrovalo tudi nekaj novim fiksnim pribitkom 6+13+15... prva dva na isto progi, kjer sem ze mislil, da bom prdcasno koncal s prvenstvom, saj sem pri polni hitrosti letel v prepad...na sreco so me grmicki ujeli preden bi sel predalec...po tem incidentu sem se pa tako tresel, da sem se enkrat naredil napako in cez harpin zapelu...spet novi pribitek :oops:

 

no prasine je skratka konec...avto sem na koncu pripeljal v cilj ene 2 metra krajsega...meni je bil podobem bolj Metroju B klase kot pa P306....lucke na armaturki so na koncu ze zmigale, kar se je reflektiralo tudi na sami voznji oz handlingu.Drugace pa lepa izkusnja! Hvala organizatorjem.

 

Modificiran in skrajsn P306 v skoku, morda pa se kaj odpade dol ;)

Metro ali P306 :)

 

Kaj se smejete...maline je potrebno v prtljaznik nekak nalozt, a ne?

 

Malinijada

 

Link to post

Evo, nočni so mimo. Odpeljal tako kot sem si zadal - brez razbitih luči. Super zadovoljen.

Potem pa prvi spet dnevni in glej ga zlomka - takoj po zadnjem merjenju vmesnega časa na notranji strani zapel kamen in šel na streho, predrl obe levi gumi. Hvala bogu ni bilo daleč do konca.

Potem sem spet malo bolj previdno peljaj naprej. V zadnjem stage-u sem še v enem hairpinu zamudil bremzanje in šel naravnost. Tako meje AliBuggy do servisa že prehitel za cca. 8 sekund. Avta moji mehaniki seveda več ne zmorejo popravit na 100%. 

Naprej pa jutri.

Link to post

Odpeljan day 1 in 2...hmm kje začet po sobotnem obisku Italijanskega relija alpi orinteali kjer sem gledal asfaltno konkurenco za naslednji reli po Nemčiji :D se u nedeljo poln vtisou vsedem tudi sam za volan kjer pa že hp 1 in 2 nista šla po načrtih nato pa pride slavni hp 3 kjer se 2x v 100 metrih vrtim nato pa še prebijem gumo in koncentracija pade na nulo tako da se odočim da je to to za nedeljo.

Danes je verjetno že popustil vpliv vikenda in lune :D tako da sem bil že bolj konkurenčen vendar avto ni več dopuščal maksimalnega napada.

PS: Simmoniti pa je zaenkrat itak razred zase tko da samo kapo dol  :shock:

Link to post
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...