Skoči na vsebino

1. Rallye Monte Carlo (6.8. - 11.8.)


Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jebemti, sm mislu da boš usaj ti kašno piko prnesu u ekipo... Nič, se vsedem, peljem solidno, skoz okol Murna in Buggya, nekje HP4/5 mi reče kopilot right 4 jump maybe dont cut, jaz pa objestn in pun

Lep pozdrav vsem, zadevo sem odpeljal že v četrtek takoj na začetku in to vse v kosu, prve tri proge slab tempo in nekaj težav potem proti koncu je kar steklo, moram reči da mi je Mini zelo všeč  ...n

Odpeljal do konca, na dveh brzincih celo postavil najboljši čas. Sta me pa ustavili dve prebiti gumi, enkrat zbil gledalce. Sem pa zadnji servis zapustil z manj kot 60% turbine, ker so mi ušli trije m

Posted Images

Ma zamene je Simmoniti najjaći ker ni mainstream. :D

 

A me morte obsojat. Mam rad maline, v grčiji vem, da bom sprobal tudi robide tako, da ne računat na bajno konkurenco z moje strani. Nemčija po drugi strani je pa moj dobar drugar. :D

 

14 dni predaha, zdaj veste kako zadeva zgleda. Grški rally bo podobne dolžine in bolj "po učbeniku". :)

Link to post

...a vmesnega tockovanja ne bomo nic delali samo koncno? Kaksen je bil procent udelezbe prijavljenih in koliko od aktivnih voznikov je nesrecno zakljucilo v grapi? Se dela kaksen mini report... mal statistike nam vrzte, ce se da kaj pametenga ven dobit. A ko imas postavljeno ligo se da na serverju  po odpeljanem kot admin dobiti kaj vec oz. bolj podrobnih podatkov (casi po HP-jih za vsakega, od kdaj do kdaj je kdo vozil,...)?

Link to post
  • Arne Dopudja changed the title to 0. o (6.8. - 11.8.)
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...