Skoči na vsebino

1. Rallye Monte Carlo (6.8. - 11.8.)


Recommended Posts

  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jebemti, sm mislu da boš usaj ti kašno piko prnesu u ekipo... Nič, se vsedem, peljem solidno, skoz okol Murna in Buggya, nekje HP4/5 mi reče kopilot right 4 jump maybe dont cut, jaz pa objestn in pun

Lep pozdrav vsem, zadevo sem odpeljal že v četrtek takoj na začetku in to vse v kosu, prve tri proge slab tempo in nekaj težav potem proti koncu je kar steklo, moram reči da mi je Mini zelo všeč  ...n

Odpeljal do konca, na dveh brzincih celo postavil najboljši čas. Sta me pa ustavili dve prebiti gumi, enkrat zbil gledalce. Sem pa zadnji servis zapustil z manj kot 60% turbine, ker so mi ušli trije m

Posted Images

Meni trenutno deluje, dopoldne pa ni.

Evo, s prvim rallyem zaključil. Verjetno bom zadnji, a nič ne de, sem vesel da sem se prišlepal do cilja :) Večkrat so me vlekli iz jarka, enkrat nasedel, enkrat na strehi, večkrat prebita guma, avto je kuhal kot Bine Volčič, čeprav je zunaj bril mraz. Se nadejam boljšega rezultata v Grčiji :D

Link to post

jaz pa niti ne, ker sem na Monaku celo nasel setup...5 brzin dol na prestavah in 1 na diffu...pesek no pa na veliko obratih zna bolet na F2...bremze bo treba spemenit konkretno...pa kaj na podvozju tud

Uredil - AliBuggy
Link to post

Jaz sploh ne vem,če bom končal dirko v Monte Carlu. Avto je že na koncu z motorjem,amortizerji,menjalnikom,....servis pa komaj čez dve dirki. Mehaniki mi pa bore malo popravijo. Ne vem,če smo že komentirali,ampak vseeno,kaj na koncu teh preizkušenj se dobi tudi kaj denarja? Ker drugače bom moral še furati dnevne,tedenske in mesečne online evente,da bom kaj zaslužil za mehanike.

Link to post

Js nimam razvitih mehanikov zato so bolj mal popravlal :D Na 12 etapi sem prilezel na 5 mesto, naj še omenim da sem že  na prvi etapi naredil jump start..haha. No na 13 etapi sem zletel s steze in ostal brez vsega :D

Link to post

Joj tudi jaz sem imel en jump start....saj veš živci pred dirko :D Sicer pa kar zanimivo vse skupaj,bo pa še bolj,ko bodo porihtali zaviranje,saj sedaj ko ga na polno pripališ in stisneš bremzo se avto zaustavi kot priliman,nobenega večjega spodrsavanja koles ob premočnem bremzanju (razen na snegu in ledu).

Link to post

Jaz sploh ne vem,če bom končal dirko v Monte Carlu. Avto je že na koncu z motorjem,amortizerji,menjalnikom,....servis pa komaj čez dve dirki. Mehaniki mi pa bore malo popravijo. Ne vem,če smo že komentirali,ampak vseeno,kaj na koncu teh preizkušenj se dobi tudi kaj denarja? Ker drugače bom moral še furati dnevne,tedenske in mesečne online evente,da bom kaj zaslužil za mehanike.

V ligi ni nic denarja je recesija :)

Link to post

Res se zgublja število pogodb, z vsako odpeljano progo po ena, kot v championshipu.

Sem opravil s tem Monte Carlom in imam zaenkrat pun ***** teh Col Turinijev. Zgleda, da so ob zadnjem upadtu igre tudi

spremenili fiziko avtomobilom, ker imam občutek, da se tale Mini WRC sedaj ne pelje tako kot prej.

Po tretjem dnevu sem v servisnem intervalu ni bilo več mogoče popraviti avta 100 %, zato sem se nato vozil

do konca precej brez volje, ker avto ni šel več, kot bi moral. Na koncu nekje ni bilo nekega zadovoljstva

nad  opravljenim delom, lahko bi bilo boljše.

Aja, mogoče bi lahko uvedli še točkovanje za veterane (50+), če nas je več.

 

L.p

 

Link to post

Samo sklopt bi se moglo trošenje pogodb. Plačilo v ligi neib blo fer ker bi si jaz lahko sam sebi naredu ligo za miljon € in pokasirav takoj.

Simmoniti, mi je pa vseeno lepo, da delaš probleme Fiestam. :D

Link to post
  • Arne Dopudja changed the title to 0. o (6.8. - 11.8.)
  • Domc unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...