bofu 175 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Žal tudi jaz ne bom pravočasno doma se vidimo na naslednji dirki ... Quote Link to post
Tomaž Eržen 1,083 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Moral bi biti online že skoraj eno uro, jaz sem se zdaj brez težav povezal, res pa ni nobenega drugega gor. Lahko še kdo potestira? Quote Link to post
Tomaž Eržen 1,083 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 89.143.103.226 Že vem kaj je problem, dajte danes s tem ip-jem... Quote Link to post
ArYeS 43 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Nek zastoj na primorski avtocesti je naredil da sem prišel 15min pred dirko domov, če grem z toliko practica dirkat bom samo komu uničil dirko. Quote Link to post
4matic 12 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Ima kdo podobne težave, da se mu na random pojavi črn zaslon? mene je zmanjkalo r1 v 10. krogu. upam, da nisem koga oviral. Quote Link to post
Tomaž Eržen 1,083 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Neuradni rezultati Quote Link to post
4matic 12 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Lahko kdo naloži replaye do 8h vjutro, ker potem me več ni doma? =D prosim =D Quote Link to post
Tomaž Eržen 1,083 Posted July 5, 2015 Share Posted July 5, 2015 Po odsotnosti (psihični in fizični) na zadnjih dveh dirkah končno spet soliden vikend. Jezen nisem na nobenega, tako da lahko komentiram že danes Q: Nisem bil prepričan, če je bilo vse čisto, zato sem pred črto popustil gas in štartal od zadaj R1: Slab štart, padel na začelje, nekaj časa razmišljal, da bi ostal zadaj in skušal zmagati R2 pa je Eršte vse pokvaril s svojim izletom v pesek R2: Soliden štart, prehitim avto ali dva, nato pa začetniška napaka na zaviranju, kjer sem izgubil ogromno mest (in stopničke). Sledilo je prebijanje naprej in končni dvoboj s Selčanom, ki je še enkrat več pokazal, da je širok tako na progi kot v RL 1 Quote Link to post
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.