Jump to content

5. Salzburgring - 5.7.2015


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nisem vozil ac-ja od zadnje dirke, tako da nisem pričakoval preveč. qualy: razletel v zadnjem ovinku tako da štartal zadnji r1:dober štart, takoj pridobim nekaj mest in se prebijem na p8 tu nekje, n

Zaradi priprav za odhod na oddih, sem komaj ujel vse skupaj. Dobro, da je bilo pred tem nekaj treninga. Q: Odpeljal kar soliden krog, nekaj časa se mi je smejalo, ko sem bil na vrhu, samo sem

Kaj ni prevroče za na morje ? Gužva, da nimaš kam brisače dat. Kakšno morje. Klima in cuba libre.

Po odsotnosti (psihični in fizični) na zadnjih dveh dirkah končno spet soliden vikend. Jezen nisem na nobenega, tako da lahko komentiram že danes :P

 

Q: Nisem bil prepričan, če je bilo vse čisto, zato sem pred črto popustil gas in štartal od zadaj

 

R1: Slab štart, padel na začelje, nekaj časa razmišljal, da bi ostal zadaj in skušal zmagati R2 pa je Eršte vse pokvaril s svojim izletom v pesek [krniki]

 

R2: Soliden štart, prehitim avto ali dva, nato pa začetniška napaka na zaviranju, kjer sem izgubil ogromno mest (in stopničke). Sledilo je prebijanje naprej in končni dvoboj s Selčanom, ki je še enkrat več pokazal, da je širok tako na progi kot v RL :D

  • Upvote 1
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...