Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

 

Gladko se mi je j. Usa drevesa polomu.

 

 

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol ;)

 

Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na istem...ampak res popolnoma istem mestu obrnu na cesti, s tem da sem v zadnji se cilj stango poslatu, najhuje pa je, da sem vedu kje je zadni harpin in si reku ...pocas, Ali, pocas...stanga bo...ewo ti je*** mater, pa sem jo fasal v haubo...koncentracija ze padla :)

 

Če se komu nasmejim,ko berem komentarje se vama  [it]

 

 

Ma daj če sem se 4x zasukal v eno smer ker sem pač spinal in tišal gas v podn u 2 marži, potem mal pojenjav in se še dvakrat v drugo, pol pa dokonca spustu gas da sem se popravu. Sm probav screenshote nardit pa imam steam overlay skloplen, da bi vidl kakšn auto sm meu na koncu. Noben reč podobn.

 

Nč ne vohajte za lesom, use pridem jst iskat, banda ciganska!

Uredil - Arne Dopudja
Link to post
  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

to mi deli benji..respect...se pa tud meni vcasih smili virtualni awto go pa priganjam v obrate...nekak nisem navajen iz RL :oops:

 

 

Nč ne vohajte za lesom, use pridem jst iskat, banda ciganska!

 

kera skrtica ena...dej vsaj veje pust da bomo imel za rostilj spodkurt :twisted:

Uredil - AliBuggy
Link to post

Arne...car si....bom sel pa butarce za tabo narest naslednjo etapo nic bat.

 

@benji: vidis da gre...bravo za uverstitev... ti tecka ena trmasta

Uredil - AliBuggy
Link to post

Evo, odpeljal ta presneti Wales. Jaz ne vem kako delate take čase - prve tri stage se mi zdi, da sem odpeljal precej perfektno in ne tako počasi - riskiral sem kar veliko. V zadnjem sem se sicer enkrat obrnil in enkrat priletel v tisti post (Left three over crest, through posts) ... Zgubil cca 10 sekund. Na takratkih sem imel po 15 sekund zaostanka, na tadolgih pa po trideset+...

 

Mislim, da je problem tudi v neupgradanem avtu ... Bo treba več singleplayer furat ...

Link to post

Saj se šališ kajne? Saj pa si dosegel 3. najboljši čas  :shock:  To je fantastičen rezultat ;)

 

3. najboljši čas je dost relativen z zaostankom po 15 sekund na takratkem stagu. Če nekdo odpelje v 3 minutah in jaz v 3m15s ni to ravno bleščeč rezultat. To je tako kot bi v treh krogih na Silverstone National nabral 15 sekund zaostanka. Nima veze, če si tretji, še zmer zaostajaš 5 sekund vsak krog...

Link to post

V reliju je to mal drugač. Je bolj varjanta da se ga un pred tabo bolj spusti in s tem riskira, ti pa bolj na zihr. Če pa v krožnih 5 sec zaostajaš na krog je pa neki narobe s tabo al avtom.

Link to post

Jaz sem jo tudi danes cez spustil ligo...mamico ji! V zadnji dolgi HP (noc, dez) je tako prekleto stekalo v gozdu in ravno, ko so bile hitrosti ta hitre...je bilo potrebno zmanjsat, drugace bi spet sle maline, zajcki pa bi lacni jokal tam okol :twisted:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...