Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

Zgleda da je imel dopoldne server kaksen tezave, mogoce ker se ob 12Ih menjajo eventi..kwa pa wem...sem sedaj brez problema prisel v igro in tudi koncal ligo...

Isto kot Arne v 5HP naredil en ultimativni sodcek...sem ze reku tole bo DNF in sem kot za salo pristal lepo na kolesih na cesti ravno prav postrani za naslednji owinek ;) Sreca spremlja hrabre :D

 

Zdej pa res upam da je te Grcije dost za neki cajta ...

Link to post

men recimo nocna pobere vse zivce ker hitro spregledam owink...se bolj zanasam nase kot kopilota. Pol so pa te ozke ceste in skale pa hitro naredis kaksno neumnost, pa za resit karkoli nimas maneverskega prostora, ker gres al v maline al pa dol po klancu med jelke po gobe.

Pol mene na 4x4 se zajebava rocna v harinah, ker mi ne rata vedno pa take scene...poleg tega je pa zame FFB obcutek na volanu se najbolj cuden ravno v grciji...sej ni swoh pa na vse se navadis samo zdej je bila pa res ze tolkrat da sem se jo prenajedu...pa ko bi si vsj progo pol zapomnu prdec star pa se tega nisem sposoben :)

Link to post

Nisem jaz za rally. Prva etapa se mi je zdela dokaj ok. Pol pa vidim 23s zaostanka LOL Enostavno ko vozim sovoznika sploh ne slišim. Ne vem kaki ovinki pridejo in nič, haha. Na drugem brzincu 4x recovery + počena guma in sem samo retire stisnil. Pa še ta FFB me ZELO moti. Bom počakal da popravek pride ven. 

 

Sami izgovori ane  [krniki]

 

 

Heh, ne sekirej se. Jst tut nikol nism fural rallyja in sm čist v ku*** :) 

Link to post

men recimo nocna pobere vse zivce ker hitro spregledam owink...se bolj zanasam nase kot kopilota. Pol so pa te ozke ceste in skale pa hitro naredis kaksno neumnost, pa za resit karkoli nimas maneverskega prostora, ker gres al v maline al pa dol po klancu med jelke po gobe.

Pol mene na 4x4 se zajebava rocna v harinah, ker mi ne rata vedno pa take scene...poleg tega je pa zame FFB obcutek na volanu se najbolj cuden ravno v grciji...sej ni swoh pa na vse se navadis samo zdej je bila pa res ze tolkrat da sem se jo prenajedu...pa ko bi si vsj progo pol zapomnu prdec star pa se tega nisem sposoben :)

 

Glede ročne in 4WD,jaz ga pripeglam do ostrega zavoja,potegnem ročno in jo držim ter dodajam gas in ko me poravna z ovinkom in v smeri v katero bom nadeljeval spustim ročno in nadaljujem z vožnjo. 

Link to post

men recimo nocna pobere vse zivce ker hitro spregledam owink...se bolj zanasam nase kot kopilota. Pol so pa te ozke ceste in skale pa hitro naredis kaksno neumnost, pa za resit karkoli nimas maneverskega prostora, ker gres al v maline al pa dol po klancu med jelke po gobe.

Pol mene na 4x4 se zajebava rocna v harinah, ker mi ne rata vedno pa take scene...poleg tega je pa zame FFB obcutek na volanu se najbolj cuden ravno v grciji...sej ni swoh pa na vse se navadis samo zdej je bila pa res ze tolkrat da sem se jo prenajedu...pa ko bi si vsj progo pol zapomnu prdec star pa se tega nisem sposoben :)

ja men se podobno dogaja pri walesu.. ne okol ffbja pa ročne u hairpinih ampak to da mal zapelem na rob ceste pa se odbijem u drevo ko skokica... ne znam ti pa razložit kk bi naj hairpine furu.. js prijem do ovinka začnem zavijat stisnem ročno mal počakam stisnem še gas se mi avto sam obrne pa grem XD.. se pa strinjam tut da je nočne najtežje vozit u grčiji ker je dejansko tu ponoči najbolj temno se mi zdi.. sm si pa mape že bolj ko ne zapounu ker sem jih že dost prefuru 

Uredil - FEHIM!
Link to post

Eh,porazno. Na prvih dveh preizkušnjah sem bil tretji,nato pa sem šel malo v gozd pogledat in sem si recimo na predzadnjem še gumo predrl,hladilnik predrl in na koncu se je še lučka za motor prižgala  [Jaoo]  Morda pa bom imel naslednjič več sreče. Je pa me nekaj izučilo,da ni vse v hitrosti.

 

Ps: Alibuggy ti zares razturaš v tej fun dirki  [ok]  Upam,da bo ta fun liga ostala in prerasla z časom v kaj več,kot le fun ;)

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Prvi stage sem imel dober čas, v cilj bi prišel z 21...če bi cilj bil tam kjer sem mislil. Nisem vozil dirta skoraj 2 tedna tako da sem pozabil kako zgledajo oznake za cilj, tako da sem ko sem videl rumeno zapeljal kr naravnost, seveda to ni bil konec in sem letel v dolino ter dobil pribitek 15 sekund. Drugi stage sem hotel stvari nadoknadit, do polovice mi je šlo odlično, super tempo, potem pa preslišal "don't cut" in dobil po p****

untitled.png

Link to post

Jaoo zadn cajt da zbrišejo auto recovery. Me je odbilo iz leve na desno v maline in še predno sem pristal me je resetiralo. +14s, mogoče bi celo sam prej zrikvercal.

Bravo Alibuggy ... btw kolk se poznajo upgradei na času, kaj se sploh izboljša???

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...